فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر

فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر

ذرت روس در بنادر شمالی وارد میشود و بازرگانان زیادی بدلیل دسترسی کوتاه ، واردات آن را ترجیح میدهند و فروش عمده آن از بندر نوشهردر شرکت کهن تجارت فراهم است.

بندر نوشهر در استان مازندران ، یکی از بنادر دریافت کننده ذرت در شمال کشور است ، علاوه بر این بندر ، بنادر دیگری هم هستند که آمادگی دریافت ذرت و سایر کالاهای وارداتی از روسیه را دارند . بندر نوشهر نزدیکترین بندر تجاری به پایتخت است که بیش از 70 سال از زمان اولین فعالیت آن می گذرد .

شرکت کهن ترید با سابقه درخشان در حوزه خوراک دام و طیور ،واردات ذرت، سویا و … را از کشورهای مختلف انجام می دهد و در انبار با شرایط استاندار ذخیره و به مقصد مشتری ارسال می کند . ذرت روس نوشهر با دو کیفیت درجه یک و دو در بازار عرضه می شود  و مشتری بر اساس شرایط و نیاز خود محصول مورد نیاز را سفارش میدهد .فروش عمده ذرت روس برای آن دسته از مصرف کنندگان که میزان مصرف سالانه شان زیاد است مثل کارخانه های تولید روغن، دامداری های صنعتی و … مقرون به صرفه بوده و در مدیریت هزینه کمک شایانی به آنها دارد . ذرت روس نوشهر همچنین مرغوبیت خوبی دارد و مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است  .خوراک دام وارداتی از روسیه نسبت به بنادر جنوبی دسترسی بیشتری دارد و هزینه حمل و نقل آن نیز کمتر است .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت از روسیه شامل :

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

با توجه به حجم بسیار زیاد واردات خوراک دام در سالهای اخیر مخصوصا ذرت دامی ، از تمامی ظرفیت بنادر استفاده می شود تا مدیریت کامل تری بر روی واردات و توزیع انجام شود .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت روس دارند ، برای کسب اطلاعات کاملتر می توانند به صفحه تماس با ما ،مراجعه کرده و با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .