فروش عمده ذرت

فروش عمده ذرت درجه یک روسیه

فروش عمده ذرت درجه یک روسیه در بنادر داخلی قابل عرضه به مشتریست .این محصول از لحاظ کیفیت دارای رتبه یک میباشد که تقاضا برای خرید رو به افزایش است.

فروش عمده ذرت درجه یک روسیه از طریق شرکت کهن تجارت انجام میشود.این محصول دارای کیفیت بالا و رتبه یک در بین تمام ذرت های وارداتی میباشد ،بالا بودن کیفیت ذرت به فاکتورهایی از قبیل خشک بودن و نداشتن رطوبت ، رنگ زرد ذرت،نداشتن بوی ترشیدگی و کپک می توان اشاره نمود .متقاضیان عزیز میتوانند ذرت با کیفیت را با قیمت مناسب از شرکت خریداری فرمایند.

فروش عمده ذرت درجه یک روسیه در بنادر داخلی انجام می شود که در حال آماده سازی جهت بارگیری است ، خریداران محترم میتوانند با اطمینان خاطر نسبت به تهیه این محصول اقدام فرمایند و در کوتاهترین زمان ممکن در صورت وجود وسیله نقلیه مناسب سفارش خود را تحویل بگیرند.

ذرت خوراک مناسبی برای طیور و مرغداران

از آنجا که ذرت خوراک مناسبی مخصوصا برای مرغداران می باشد و به علت تاثیر بسزایی که در رنگ زرد پوست طیور و پر رنگ نمودن زرده تخم میگذارد فروش عمده ذرت درجه یک  با قیمت مناسب و با در نظر گرفتن رفاه حال مشتری ،از طریق شرکت کهن تجارت به مشتریان عرضه میشود و کمک شایانی در تهیه خوراک مرغداران داشته است که همواره موجب جلب رضایت مشتری شده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به نحوه سفارش و یا پیگیری محصول خریداری شده میتوانید با پشتیبانی واحد فروش تماس حاصل نمایید .