قیمت ذرت برزیل

فروش عمده ذرت برزیل

ذرت جزو کالاهای اساسی واردات است که از برزیل و سایر کشورها خریداری می شود.فروش عمده ذرت برزیل در بازرگانی کهن با کیفیت مطلوب انجام می گیرد.

سالانه حجم زیادی از ذرت ، به خصوص از نوع دامی از طریق شرکت های بازرگانی به کشور وارد می شود . تامین نیاز ذرت کشور غالبا از طریق واردات انجام می شود و تولید آن در ایان مقرون به صرفه نیست . تولید ذرت نیاز به شرایط آب و هوای مرطوب و معتدل دارد و مهمتر اینکه نیاز به آب فراوانی هم دارد ، همچنین به دلیل آفت های زیادی که دارد نیاز به مراقبت بیشتری دارد و برای  بیشتر کشاورزان تولید ذرت با حجم انبوه توجیه اقتصادی ندارد .

تامین ذرت کشور از طریق کشورهای زیادی انجام می شود که با توجه به موقعیت جغرافیای و را های دسترسی موجود معمولا از طریق دریا و آب های آزاد حمل و نقل انجام می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران شامل :

برزیل

آرژانتین

اوکراین

صبرستان

رومانی

روسیه

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی ، تامین خوراک نیز به صورت صنعتی و به شکل دان های آماده انجام می شود و از خوراکی استفاده می شود که پروتئین و چربی لازم برای تولید انرژی و رشد دام و طیور را تامین کند.

شرکت بازرگانی کهن ،علاوه بر واردات خوراک دام ، به تولید انواع خوراک مناسب از مواد اولیه طبیعی ازجمله هسته خرما ، زیتون و …. پرداخته و علاوه بر تامین خوراک دام در داخل کشور  به سایر کشورهای همسایه نیز صادر  میکند . فروش ذرت در بازرگانی کهن با قیمت بسیار مناسب و در کیفیت های متفاوت برای مشتریان عزیز فراهم است ، دامداران و مرغداران می توانند بر اساس نیاز سالانه خود خوراک مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی تهیه نمایند .

مشتریان محترم می توانند برای آشنایی با انوع خوراک های تکمیلی و اطلاع از شرایط فروش ذرت و قیمت ها   به صفحه تماس با ما، مراجعه کرده و با کارشناسان فروش بازرگانی کهن در تماس باشند و جهت ثبت سفارش می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام نمایند .