ذرت برزیل

فروش عمده ذرت برزیل فوری بار بندر

فروش عمده ذرت برزیل فوری بار بندر

ذرت  یکی از کالاهای لاینکف وارداتی به کشور است. فروش عمده ذرت برزیل فوری بار بندر در شرکت کهن ترید با کیفیت عالی در طی سال قابل انجام است .

شرکت بازرگانی کهن ترید با فروش مستقیم محصولات خوراک دام و طیور خارجی و داخلی و با هدف مشتری مداری مفتخر است که خدمات شایسته ای را به مشتریان محترم عرضه داشته و دارد . فروش عمده ذرت برزیل می تواند کمک شایانی در مدیریت هزینه های مصرف کنندگان، مخصوصا مرغداران و دامداران صنعتی داشته باشد . فروش عمده ذرت برزیل با توجه به قیمت پایین آن نسبت به فروش جزئی و خرد برای مصرف کنندگان بسیار مناسب است .

از آنجا که ذرت یکی از وعده های مهم و حتمی برای دام و طیور مخصوصا دام های نژاد شیری محسوب می شود  ، تهیه نوع مرغوب و با قیمت مناسب یکی از دغدغه های بزرگ بشمار می رود . مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب و البته با کیفیت خوب خریداری نمایند .

ثبت سفارش محصولات خوراک دام و طیور به دو صورت انجام می شود :

فوری بار

دیربار

مشتریان می توانند با توجه به شرایطی که دارند بار خود را به صورت زودبارشو یا دیر بارشو ثبت سفارش و دریافت نمایند . اغلب مصرف کنندگان تمایل دارند محصول را در سریع ترین زمان ممکن  و بدون فوت وقت دریافت نمایند، فروش عمده ذرت برزیل  به صورت فوری بار نسبت به دیر بار کمی گران تر است و در عین حال سریع تر از حالت دیربار به مقصد مشتری می رسد .

شرکت بازرگانی کهن ترید علاوه بر واردات محصولات خوراک دام و طیور به تولید داخلی با بهره بری حداکثری از منابع موجود  نیز پرداخته و در تلاش است تا محصولات تولیدی داخلی علاوه بر تامین داخلی  به سایر کشورهای همسایه نیز صادر نماید . برای اطلاع از کلیه محصولات داخلی و خارجی و همچنین اطلاع از شرایط فروش عمده ذرت برزیل می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشید .