ذرت برزیل

فروش عمده ذرت برزیل زود بار بندر امام

فروش عمده ذرت برزیل زود بار بندر امام

ذرت جزو جیره های غذایی پر مصرف دام و طیور است.فروش عمده ذرت برزیل زود بار بندر امام برای مشتریانی که مصرف سالانه شان بالاست با قیمت مناسب در شرکت کهن ترید انجام می شود .

با مکانیزه شدن دامداری و مرغداری ها، از خوراک های سنتی کمتر استفاده می شود و به جای آن از مواد غذایی استفاده می شود که در درجه اول تامین انرژی و مهمتر از آن پروتئین لازم برای رشد را داشته باشد . ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن برای گاو و گوسفندهای نژاد شیرده بسیار مناسب است و حتما در وعده های غذای کنجانده می شود . معمولا دامداریهای بزرگ و یا کارخانه های صنایع غذایی ذرت را به صورت عمده تهیه می کنند که البته قیمت عمده نسبت به جزئی مناسب تر است . فروش عمده ذرت با قیمت مناسب در شرکت کهن ترید ، می تواند کمک شایانی در مدیریت هزینه ها داشته باشد .

برای خوراک دام از ذرت دامی استفاده می شود ، ذرت  به دلیل برخورداری از چربی و نشاسته و مقداری پروتئین،  منبع غذایی خوبی برای دام است . ذر دامی نسبت به غیر دامی از نشاسته بیشتری برخوردار است .

با توجه به عدم تامین ذرت مخصوصا از نوع دامی ، واردات این محصول از کشورهای مختلف افزایش یافته و بیشترین درصد واردات در میان کالاهای اساسی را به خود اختصاص داده است. کلیه کالاهای وارداتی از آمریکای جنوبی مثل برزیل در بنادر جنوبی کشور وارد و بارگیری می شود که غالبا در بندر امام خمینی وارد می شود .

مشتریان محترم به دو شکل می توانند کالای مورد نظر را دریافت نمایند :

دیربار

زودبار

در روش زودبار ، همانطور که از نامش پیداست در سریع ترین زمان ممکن کالا بارگیری و به مقصد مشتری ارسال خواهد شد که تقریبا در کمتر از یک هفته ارسال می شود ولی در روش دیربار ممکن است به بیش از یک ماه برسد و قیمت آن نسبت به زودبار کمتر است .

مشتریانی که تمایل به خرید ذرت برزیل را دارند برای دریافت اطلاعات لازم از شرایط فروش عمده ذرت برزیل زود بار بندر امام می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، در کلیه ساعات ادرای با کارشناسان فروش در تماس باشند و از مشاوره لازم قبل از خرید برخوردار شوند .