فروش عمده ذرت برزیل زودبار

فروش عمده ذرت برزیل زودبار

تامین ذرت دامی و غیر دامی کشور بیشتر از طریق واردات ازجمله برزیل انجام می شود. فروش عمده ذرت برزیل زودبار و با کیفیت در شرکت کهن ترید قابل انجام است .

به غیر از برزیل در آمریکای جنوبی ، آرژانتین هم ذرت را به میزان انبوه تولید و به سایر کشورها صادر می کند. کلیه محصولات خوراک دام که از آمریکای جنوبی وارد کشور می شود در بنادر جنوبی تخلیه می شوند که مهمترین آنها بندر امام خمینی است .

بیشتر مصرف کنندگانی که ذرت را به صورت عمده خریداری می کنند دامداری ها و مرغداری های صنعتی و کارخانه  ها هستند که  فراورده های ذرت را تولید می کنند .

فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

روغن ذرت

آرد ذرت

نشاسته و …

مصارف ذرت غیر دامی نسبت به دامی محدود تر است و شامل :

کنسرو

بخارپز

آبپز

کبابی

واردات ذرت چه از نوع دامی و چه غیر دامی به کشور در سالهای اخیر رشد زیادی داشته است و این افزایش واردات به افزایش مصرف بستگی دارد . بیشترین واردات ذرت از نوع دامی و به منظور تامین خوراک دام انجام می شود . فروش عمده ذرت برزیل زودبار در شرکت کهن ترید با قیمت بسیار مناسب برای مشتریان گرامی فراهم شده است . یکی از مزایای زود بار بودت کالا این است که بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن بارگیری و به مقصد مشتری ارسال خواهد شد ولی قیمت آن نسبت به ارسال دیربار گران تر است .

مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات کاملتر از شرایط فروش عمده ذرت برزیل زودبار با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایند ، برای این منظور می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و به  اطلاعات تماس و لینک عضویت در کانال رسمی شرکت  دسترسی داشته باشید . با عضویت در کانال تلگرام شرکت می توانید در جریان اخبار بروز محصولات داخلی و خارجی قرار بگیرید .