ذرت برزیل

فروش عمده ذرت برزیل درجه1 بندر امام خمینی

فروش عمده ذرت برزیل درجه1 بندر امام خمینی از نوع دامی می باشد. ذرت برزیل یکی از ذرت های وارداتی محبوب بوده که به وفور در خوراک دام استفاده می شود.

فروش عمده ذرت برزیل با توجه به اهمیت بندر امام خمینی در واردات محصولات دامی همچون ذرت و سویا برزیل از این بندر صورت می پذیرد.

ذرت برزیل در نوع درجه یک، یکی از مهم ترین محصولات مورد استفاده در جیره دام و طیور و تولید کنسانتره می باشد. از این رو کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

کارخانه های کنسانتره بخصوص می بایست در خرید ذرت بسیار دقت نمایند، چرا که استفاده از ذرت بی کیفیت و یا کپک زده سبب خواهد شد تا تمامی محصول تولیدی با مشکل مواجه شده و اعتبار کارخانه زیر سوال برود، علاوه بر این کنسانتره کپک زده که حاوی قارچ های خطرناکی می باشد سلامت دام را به خطر انداخته و سبب ضرر های جبران ناپذیری خواهد شد.

فروش عمده ذرت برزیل درجه1 از چه زمانی آغاز می شود؟

این محصول از نوع وارداتی بوده و در تمام ایام سال موجود می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت روزانه اقلام مورد نیاز خود عضو کانال تلگرامی بازرگانی کهن شوید.

علاوه بر ذرت سایر محصولات مورد نیاز خوراک دام همچون سویا، کنجاله سویا و … را نیز از طریق بازرگانی کهن تجارت نیکنام به صورت عمده به فروش می رسد.