فروش عمده ذرت برزیل درجه دو بندر

فروش عمده ذرت برزیل درجه دو بندر

دو نوع ذرت درجه یک و دو در بازار توزیع می شود .فروش عمده ذرت برزیل درجه دو بندر سالانه به دفعات زیادی در شرکت کهن ترید انجام می شود .

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت در آمریکای جنوبی است که صادرات این محصول به ایران و سایر کشورهای مصرف کننده با حجم زیادی انجام می شود .

کشورهای صادر کننده ذرت به ایران شامل :

برزیل

آرژانتین

روسیه

صبرستان

اکراین

ذرت برزیل درجه دو نیز علاوه بر درجه یک ، متقاضیان زیادی دارد و درصورتی که دسترسی به نوع درجه یک در بازار  نباشد و یا قیمت بالایی داشته باشد از ذرت درجه دو نیز استفاده می کنند . برای بیشتر مصرف کنندگان ذرت درجه دو و یک اهمیتی چندانی ندارد و اغلب از نوع درجه دو استفاده می شود . ارزش غذایی در ذرت درجه یک و دو تفاوت چندانی ندارد و فقط در ظاهر باهم متفاوت هستند .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه مفید در حوزه واردات و صادرات خوراک دام و طیور، انواع  ذرت و سویا را با توجه به حجم سفارشات از کشورهای تولید کننده خریداری کرده و به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند .

بیشتر مصرف کنندگان سویا و ذرت و انواع کنجاله ها صاحبان مشاغلی چون کارخانه های تولید روغن و تولید فراورده ها ، دامداران و مرغداران هستند .فروش عمده ذرت برای مشتریان مقرون به صرفه بوده و هزینه کمتری دارد .

مشتریان محترم می توانند برای تهیه انواع خوراک دام و طیور ازجمله ذرت برزیل درجه دو ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر محصولات علاوه بر مطالعه مطالب سایت می توانند عضو کانال تلگرام شرکت شوند و از آخرین اخبار نیز بهره مند شوند .

جهت برقراری ارتباط  با کارشناسان فروش لطفا به صفحه تماس با ما ، مراجعه فرمایید .