فروش عمده ذرت برزیل دامی

فروش عمده ذرت برزیل دامی

میزان واردات ذرت برزیل دامی به کشور بستگی به میزان مصرف سالانه دارد ، فروش عمده ذرت برای کارخانه ها و دامداران مقرون به صرفه است و در شرکت کهن ترید قابل عرضه می باشد .

ذرت برزیل با توجه به کیفیت ،میزان در دسترس بودن ، محبوبیت خوبی در بازار ایران دارد .ذرت دامی به دلیل مصرف زیاد و عدم تامین آن در کشور ،غالبا در طی سال و در بنادر جنوبی  وارد می شوند و از آنجا به سایر استانها توزیع می شود .علاوه بر برزیل ، کشورهای دیگری مثل روسیه ،آرژانتین ، رومانی و صبرستان نیز صادرات ذرت به ایران را انجام می دهند و تنها ذرت روسیه از طریق بنادر شمالی به کشور وارد می شود .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در زمینه واردات و صادرات خوراک دام و طیور فعالیت دارد و مفتخراست که توانسته طی سالهای گذشته، شرایط مساعدی را برای مشتریان عزیز جهت خرید به صورت کلی یا جزئی فراهم نماید . ذرت برزیل دامی تنها بخشی از واردات این محصول به کشور است ،علاوه بر آن سویا و انواع کنجاله ها نیز از برزیل و سایر کشورها به ایران صادر می شود .

به طور کلی در بازار دو نوع ذرت پر مصرف عرضه می شود :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

ذرت دامی کاربردهای متفاوتی دارد و فرآورده های زیادی دارد از این رو می توان ذرت دامی را در شمار پر مصرف ترین غلات معرفی کرد و قابل ذکر است که در میان برنج و گندم بیشترین کاربرد و استفاده را هم دارد .

مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش عمده ذرت برزیل دامی، در ساعات ادرای با کارشناسان فروش در تماس باشند و مشاوره لازم قبل از خرید را دریافت نمایند . در شرکت بازرگانی کهن ترید علاوه بر ذرت و سویا، سایر خوراک های تکمیلی برای دام و طیور قابل عرضه است و برای آشنایی بیشتر با این محصولات نیز می توانید در کانال تلگرام شرکت نیز عضو شوید .