فروش عمده ذرت برزیل دامی بندر

فروش عمده ذرت برزیل دامی بندر

ذرت برزیل دامی در بنادر جنوبی وارد می شوند و از آنجا به سایر استانها توزیع می شود . فروش عمده این ذرت در شرکت کهن ترید با کیفیت بالا انجام می شود .

برزیل تولید کننده انبوه ذرت است که بخشی از نیاز کشور به ذرت ، مخصوصا از نوع دامی از این کشور تامین می شود .کشور برزیل با توجه به برخورداری از شرایط مساعد و سازگار برای تولید ذرت، آن را به تولید انبوه رسانده و صادرات به کشورهای درخواست کننده در رونق اقتصادی نقش مهمی دارد .

ذرت در بازار در دو نوع کلی شناخته تر شده است :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

در مقایسه این دو ذرت می توان گفت ذرت دامی کاربردهای متعدد و مهمی نسبت به ذرت غیر دامی دارد . از ذرت دامی استفاده انسانی به طور غیرمستقیم هم می شود که در ادامه به انواع کاربردهای ذرت غیر دامی و دامی پرداخته می شود . مهمترین تفاوت مشهود این دو نوع ذرت ، در میزان رطوبت آنهاست . ذرت دامی سفت و سخت تر از غیر دامی است .

کاربردهای ذرت دامی :

آرد

نشاسته

روغن

تامین خوراک دام و طیور

کاربردهای ذرت غیر دامی :

کنسرو

بخارپز

آبپز

کبابی

علاوه بر ذرت برزیل دامی ، از کشورهای دیگری نیز واردات ذرت انجام می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

روسیه

صبرستان

اکراین

مشتریان محترم جهت سفارش ذرت برزیل دامی بندر می توانند در روزهای اداری به صورت تلفنی با کارشناسان فروش در تماس باشند و از مشاوره لازم برخوردار شوند . جهت برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید، همچنین در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر خوراک های تکمیلی داخلی یا خارجی عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید  شوید و از اخبار بروز این حوزه برخوردار شوید .