فروش عمده ذرت برزیل بندر

فروش عمده ذرت برزیل بندر

فروش عمده ذرت برزیل بندر در سراسر سال توسط شرکت بازرگانی کهن ترید انجام می شود . کلیه مصرف کنندگان عمده می توانند این محصول را با بهترین قیمت تهیه نمایند .

برزیل در آمریکای جنوبی یکی از تولید کننده های انبوه ذرت است و صادرات این محصول را به سایر کشورهای متقاضی انجام می دهد . ذرت در میان غلات، بعد از برنج و گندم مهمترین دانه بشمار می رود و به سبب برخورداری از املاح بسیار با ارزش و همچنین تنوع فراورده های آن امروزه افزایش تولید بسیار زیادی دارد .

پر مصرف ترین انواع ذرت عبارت است از :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشترین حجم واردات ذرت به کشور از نوع دامی است ، ذرت دامی یکی از پر مصرف ترین غلات برای مصرف حیوانی و انسانی است .ذرت دامی به صورت غیر مستقیم برای مصرف انسانی تولید می شود که در واقع همان فراورده های ذرت هستند .

مهمترین فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

آرد ذرت

روغن ذرت

نشاسته

علاوه بر دامداران و  مرغداران ، کارخانه های مواد غذایی از جمله تولید روغن ذرت از متقاضیان عمده ذرت برزیل هستند که مصرف سالانه آنها چندین تن می باشد .

ذرت به دلیل برخورداری از نشاسته ، چربی و مقداری پروتئین و سایر املاح ضروری دیگر، جزو وعده های غذایی مهم دام و طیور است . بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی نتایج مصرف این دانه در دام و طیور ، تاثیر بسیار خوبی بر روی گوشت ،زردی تخم طیور و رشد چشمگیر حیوان داشته است .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه عمده ذرت برزیل دارند می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند و اطلاعات لازم را کسب نمایند و همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرام شرکت کهن ترید  از اخبار بروز این حوزه بهره مند شوید .