فروش عمده بهترین خرده ذرت بازرگانی کهن آغاز شد

فروش عمده بهترین خرده ذرت بازرگانی کهن آغاز شد،خرده ذرت یکی از پرفروش ترین خوراک های دام و طیور است و به دلیل ارزان بودن متقاضیان زیادی دارد

ذرت یکی از محصولات اساسی واردات است وسالانه سهم زیادی را به خود اختصاص داده است ، بیشترین مصرف این محصول در تامین خوراک دام و طیور است و به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد جزو وعده های اصلی غذای دام و طیور به شمار می رود .

قیمت بالای ذرت مرغوب و همچنین در بعضی از شرایط ناکافی بودن آن در بازار، موجب می شود تا دامداران و مرغداران از ذرت درجه دو یا خرده ذرت برای تامین خوراک استفاده کنند. خرده ذرت ، ذرت های شکسته ای است که به هنگام برداشت محصول یا در هنگام بسته بندی دچار شکستگی می شود و از نظر ظاهری کیفیت خود را از دست می دهند ولی از نظر ارزش غذایی هیچ تفاوتی ندارد.

بازرگانی کهن با فروش عمده بهترین خرده ذرت ، کمک شایانی به کاهش هزینه های دامداران و مرغداران عزیز داشته است و با توزیع انواع محصولات و خوراک های دام و طیور به صورت مستقیم، رضایت مشتریان عزیز را جلب نموده است .

فروش عمده برای آن دسته از مشتریانی که میزان مصرف سالانه شان زیاد است مقرون به صرفه تر می باشد و می توانند خرده ذرت یا محصولات دیگر را با قیمت مناسب تری تهیه کنند.فروش عمده بهترین زمان برای تهیه خوراک سالانه دام و طیور است .

بازرگانی کهن علاوه برذرت و خرده ذرت محصولات دیگری نیز به فروش می رساند:

سویا و انواع کنجاله ها

کنسانتره

کنجاله هسته خرما

کنجاله هسته زیتون و …

اسیدهای آمینه

انواع پودرهای چربی، استخوان، پوست پسته ، گوشت ،ماهی و …

در بازرگانی کهن علاوه بر واردات ، به تولید داخلی نیز پرداخته و صادرات به کشورهای همسایه هم انجام می شود .

مشتریان محترم می توانند برای تهیه بهترین خرده ذرت به صفحه تماس با ما ،مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش کسب نمایند .