فروش سویا برزیل از بندر امام

فروش سویا برزیل از بندر امام

سهم زیادی از واردات کالاها به کشور، خوراک دام ازجمله سویا و ذرت است. فروش سویا برزیل از بندر امام با قیمت بسیار مناسب درشرکت بازرگانی کهن ترید فراهم است .

برزیل جزو کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و سویاست و به سبب شرایط خاک و آب وهوایی که  برای تولید این دانه ها دارد از آن برای صادرات نیز استفاده می کند . در دنیای امروز ارزش و اهمیت سویا و ذرت بیش از پیش شناخته شده است و پیشرفت صنایع غذایی از کلیه منابع طبیعی نهایت بهره برداری انجام می شود .

سویا در میان دانه ها از میزان پروتئین قابل توجهی برخوردار است که منشاء این دانه هم در آسیا بوده است . سویا فراورده های زیادی دارد که موجب بالارفتن قیمت و تولید و مصرف آن شده است .

نمونه ای از فراورده های سویا عبارت است از :

روغن سویا

شیر سویا

سس سویا

آجیل سویا

انواع کنجاله ها

با بررسی آزمایشات انجام شده بر روی این دانه ها مشخص شده که حدود 50 درصد حاوی پروتئین ،18 الی 20 درصد چربی و مابقی را املاح دیگر مثل پتاسیم ،نیاسین ،آهن ، فیبر و … تشکیل داده است .

کلیه محصولات وارداتی از آمریکای جنوبی مثل آرژانتین و برزیل در بنادر جنوبی وارد می شوند که بندر امام خمینی مهمترین و فعالترین بندر در کل کشور است و سالانه 38 میلیون تن ظرفیت پذیرش کالا دارد.

شرکت بازرگانی کهن ترید فروش سویا برزیل وهمچنین سویای داخلی را بصورت مستقیم و بدون واسطه  با قیمت مناسب ، برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .مصرف کنندگان محترم می توانند محصول مورد نیاز خود را به صورت جزئی و کلی خریداری نمایند .

مصرف کنندگان محترمی که قصد خرید سویا را دارند جهت اطلاع از شرایط فروش سویا برزیل و یا سویا داخلی می توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش در تماس باشند و مشاوره لازم را دریافت نمایند . برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

همچنین لازم به ذکر است که ثبت سفارش سویای برزیل از بندر امام حتی به صورت فوری بار مدت زمان زیادی صرف بارگیری و ارسال می شود تا نوع داخلی آن .

جهت تمایل به کسب اطلاعات کاملتر از انواع خوراک های دام و طیور داخلی و خارجی ، می توانید با استفاده از لینک عضو کانال تلگرام کهن ترید شوید.