ذرت روس

فروش ذرت روس فوری بار

واردات ذرت روس نسبت به سایر کشورهای دیگر مزیت های بیشتری برای بازرگانان دارد.فروش ذرت روس فوری بار بنادر شمالی با کیفیت مرغوب در شرکت بازرگانی کهن انجام می گیرد.

روسیه در آسیای شمالی یکی از کشورهای مهم واردت کننده ذرت به ایران است که از طریق دریای خزر به بنادر شمالی  وارد می شوند.  تولید ذرت نیاز به  آب فراوان دارد  و در مناطق مرطوب  سازگاری بیشتری دارد . بیشتر نیاز کشور به ذرت از نوع دامی است که بخشی از آن از کشور روسیه واردات می شود .

پس از ورود کالا به بندر و تخلیه آن در انبارها و کنترل کیفیت محصول آماده بارگیری و توزیع به سایر استانهای درخواست کننده می شود .

ارسال کالا به مقصد مشتری به شکل انجام می شود :

فوری بار

دیربار

بیشتر مشتریانی که از ذرت روس استفاده می کنند در نیمه شمالی کشور هستند و در صورتی که ثبت سفارش محصول به صورت فوری بار انجام شده باشد در کمتر از یک هفته محصول به مقصد مشتری خواهد رسید . در این روش هزینه حمل و نقل نسبت به دیربار بیشتر است . فروش ذرت روس در شرکت بازرگانی کهن ، سالانه به صورت جزئی و کلی انجام می شود .

مشتریان می توانند بر اساس نیاز سالانه خود ذرت را به میزان مورد نظر با کیفیت درجه یک یا دو و با بهترین قیمت خریداری نمایند . فروش ذرت روس در شرکت بازرگانی کهن به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود و دامداران و مرغداران می توانند ذرت مورد نیاز را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایند .

در شرکت بازرگانی کهن علاوه بر واردات ، تولید داخلی و صادرات به کشورهای همسایه هم انجام می گیرد . مشتریان می توانند جهت آشنایی با سایر خوراک ها به غیر از ذرت و سویا به صفحه خوراک های تکمیلی مراجعه نموده و اطلاعات لازم را کسب نماید ، همچنین جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت سفارش ذرت روس و قیمت آن به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان فروش در تماس باشند .