فروش ذرت روس زود بار بندر انزلی

واردات ذرت روس سالانه به میزان قابل توجهی توسط شرکت بازرگانی کهن انجام می شود. فروش ذرت روس زود بار بندر انزلی با قیمت رقابتی  در این شرکت قابل انجام است .

ذرت روس مورد توجه بسیاری از شرکت های بازرگانی تهران قرار دارد . هزینه پایین حمل ونقل ، کوتاهی مسیر مهمترین دلایل اولویت واردات ذرت از روس است .

واردات ذرت روس در بیشتر بنادر شمالی قابل انجام است . امکان پهلوگیری کشتی های تجاری در بنادر شمالی فراهم است و سالانه حجم زیادی از ذرت در این بنادر تخلیه و در انبارها ذخیره سازی می شوند . بندر انزلی در استان مازندران و جنوب درای خزر از سال 1304 تا کنون فعالیت تجاری داشته و پیدایش آن قدمتی 15000 سال دارد و حدود 11 میلیون تن ظرفیت پذیرش کالا دارد .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس شامل :

بندر انزلی

بندر امیرآباد

بندر نوشهر

بندر فریدونکنار

دامداران و مرغدارانی که در استانهای شمالی کشور هستند اغلب تمایل به تهیه ذرت روس دارند . ذرت روس به دلیل هزینه پایین تر حمل و نقل نسبت ذرت بنادر جنوبی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است .

شرکت بازرگانی کهن با سابقه درخشان در واردات و صادرات خوراک دام و طیور ، آماده ارائه انواع خوراک داخلی و وارداتی به مشتریان گرامی در کیفیت های متفاوت و قیمت مناسب می باشد . فروش ذرت روس زود بار  و سایر خوراک ها در این شرکت با قیمت رقابتی و بسیار مناسب در طی سال قابل انجام است .

مشتریان می توانند برای اطلاع از شرایط فروش ذرت روس زود بار به صفحه  تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان فروش در تماس باشند ، همچنین می توانند برای آشنایی بیشتر با محصولات و سایر خوراک ها  به صفحه خوراکهای تکمیلی مراجعه نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایند .

در صورت تمایل به دریافت اخبار به روز  این حوزه نیز می توانند عضو کانال تلگرام شرکت بازرگانی کهن شوند .