فروش ذرت روس زودبار

فروش ذرت روس زودبار

فروش ذرت روس زودبار در شرکت بازرگانی کهن ترید سالانه به دفعات زیادی انجام می شود . واردات ذرت روس نسبت به ذرت سایر کشورهای دیگر به دلیل دسترسی نزدیکتر بیشتر انجام می شود.

استانهای شمالی کشور بیشترین متقاضی تهیه ذرت روس هستند ، نزدیک بودن به بنادر شمالی و سهولت حمل و نقل موجب جذب شرکتهای بازرگانی خوراک دام و طیور به بنادر شمالی و واردات ذرت روس شده است. ذرت روس زودبار  نسبت به دیربار هزینه بیشتری دارد و مزیت آن این است که محصول در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مشتری خواهد رسید .

ذرت یکی از جیره های اصلی و لاینفک برای دامداری های صنعتی است ، مخصوصا دامهایی که از نژاد شیرده هستند و این دانه با داشتن چربی و نشاسته و مقداری پروتئین و سایر املاح و ویتامین های دیگر بهترین خوراک برای تامین غذای دام و حتی طیور است .

ذرت انواع متفاوتی دارد که دو نوع آن بیشترین مصرف در سراسر دنیا را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

وجه تمایز ذرت دامی و غیر دامی در میزان رطوبت و نشاسته آن است که در ذرت دامی رطوبت کمتر و نشاسته بیشتر است . نشاسته ، چربی و پروتئین سه عامل اصلی و مهم برای تامین انرژی دام و طیور و میزان رشد آن هاست .

مشتریان زیادی ازجمله استانهای شمالی متقاضی دریافت ذرت از روسیه هستند ،تهیه ذرت روس زودبار به دلیل کوتاهی مسیر و سهولت حمل و نقل از طریق دریای خزر مقرون به صرفه تر خواهد بود .

واردات ذرت علاوه بر روسیه از سایر کشورهای دیگر نیز انجام می شود :

برزیل

آرژانتین

صبرستان

اکراین

رومانی

مشتریان گرامی می توانند جهت آشنایی بیشتر با ذرت های خارجی و همچنین سایر خوراک های تکمیلی ، از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش  شرکت بازرگانی کهن ترید تماس حاصل نمایند و اطلاعات کامل تر در مورد شرایط فروش ذرت روس زودبارو سایر خوراک ها را کسب نمایند .