فروش عمده ذرت

فروش ذرت روس زودبار بندر انزلی

فروش ذرت روس زودبار بندر انزلی

بندرانزلی قدیمی ترین و فعال ترین بندر شمالی کشور در حوزه واردات ذرت از روسیه است. فروش ذرت روس زودبار بندر انزلی در مراکز معتبر انجام می شود .

ذرت روسیه پس از بارگیری در بندر انزلی به سایر استانها و اغلب استانهای شمالی ارسال می شود . مشتریان با توجه به شرایط موجود و ضرورت،  سفارش محصول را به صورت زودبار ثبت می کنند ، در غیر این صورت اگر ضرورتی برای ارسال زودبار نداشته باشند از دیربارشو استفاده می کنند .

فروش ذرت روس زودبار بندر انزلی برای مشتریانی که به این بندر نزدیک هستند مورد استقبالی زیادی قرار گرفته و باعث رونق خرید فروش هرچه بیشتر در حوزه واردات شده است .بندر انزلی با دسترسی فرودگاهی، دارای امکانات دیگری از قبیل انبارهای نگهداری کالا با وسعت بالا و سایر تاسیسات دریایی و امکانات رفاهی دیگر از سال 1300 مشغول به فعالیت است .

فروش ذرت روس زودبار بندر انزلی نسبت به دیربار گران تر است ولی به دلیل اطمینان زیاد در سرعت ارسال متقاضی بیشتری دارد  .

شرکت بازرگانی کهن ترید با تجربه مفید در واردات و صادرات خوراک دام وطیور سالهاست که همراه مشتریان عزیز بوده و آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد ، لذا مشتریان برای تهیه ذرت از کلیه بنادر کشور و گرفتن مشاوره  در این زمینه ،می توانند با کارشناسان فروش در تماس باشند .