فروش ذرت روس دامی

فروش ذرت روس دامی

در بین واردات خوراک دام و طیور، ذرت روس دامی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است .فروش این محصول در شرکت کهن ترید به صورت کلی و جزئی امکان پذیر است.

ذرت انواع زیادی دارد که دو نوع آن در دنیا شناخته شده و پر مصرف است :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

عمده ترین تفاوت ذرت دامی و غیر دامی در میزان رطوبت، سفتی دانه و زمان برداشت آن است . ذرت غیر دامی از رطوبت بیشتری برخوردار است وبه طور مستقیم در غذای انسانی مورد استفاده قرار می گیرد .

موارد استفاده ذرت غیر دامی عبارت است از :

کنسرو

بخارپز

کبابی

ذرت دامی مصارف بسیار زیادی دارد، یکی از مهمترین کاربردهای آن تامین خوراک دام و طیور است . ذرت دامی به سبب نشاسته بیشتری که نسبت به ذرت غیر دامی دارد ،جهت تامین انرژی دام و طیور مناسب است . ذرت دامی یکی از جیره های مهم خوراک دام و طیور مخصوصا از نژاد شیرده است . ذرت به دلیل برخورداری از پروتئین ، چربی ، نشاسته و سایر املاح یکی از ملزومات خوراکی برای دام و طیور در کنار سایر خوراک هاست .

شرکت تجاری کهن ترید یکی از مراکز فروش ذرت روس دامی و سایر محصولات دیگر است که مشتریان می توانند جهت تامین خوراک دام و طیور و یا برای استفاده های دیگر ، مراجعه نموده و محصول مورد نظر را کیفیت های درجه یک و درجه دو به صورت کلی و جزئی خریداری نمایند .

روسیه یکی از مهمترین کشورهای تولید کننده ذرت به صورت انبوه در آسیای شمالی است که مهمترین صادر کننده ذرت به ایران نیز می باشد .

مشتریانی که قصد تهیه ذرت روس دامی را دارند برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانند در ساعات اداری با کارشناسان فروش در تماس باشند و از مشاوره قبل از خرید برخوردار شوند . همچنین پیشنهاد می شود به غیر از مطالعه مطالب  سایت، با عضویت در کانال شرکت، از اخرین اخبار بروز انواع خوراک های داخلی و خارجی جهت آشنایی بیشتر استفاده نمایید .