قیمت فروش ذرت

فروش ذرت روس دامی بندر فریدون کنار

فروش ذرت روس دامی بندر فریدون کنار

روسیه یکی از کشور های تولید کننده انبوه ذرت در آسیای شمالی است . فروش ذرت روس دامی بندر فریدون کنار در طول سال فعال و قابل ارسال به کلیه استانهاست .

ذرت روس به دلیل دسترسی آسان از طریق دریای خزر نسبت به سایر کشور ها بیشتر مورد استقبال وارد کنندگان قرار گرفته است و از لحاظ ترانزیت هم مقرون به صرفه تر است . روسیه از موقعیت جغرافیایی و وسعت زمین های زراعی مناسب برای کاشت ذرت است و از این رو یکی از فعال ترین پایه های اقتصاد این کشور ،صادرات انبوه ذرت به سایر کشورها ازجمله ایران است .

فروش ذرت روس دامی بندر فریدون کنار تنها یکی از بخش های فعال است ،سایر بنادر شمالی از جمله بندر انزلی ،بندر نوشهر و بندر امیرآباد نیز جزو بنادر فعال در فروش ذرت روسیه هستند و به دلیل نزدیکی به تهران مورد استقبال شرکت های بازرگانی زیادی در حوزه واردات ذرت و سایر محصولات دام قرار گرفته است .

ذرت چندین نوع دارد که دو نوع مهم آنها عبارت است از :

الف – ذرت دامی

ب- ذرت غیر دامی (مصرف انسانی )

در ذرت دامی معروف به ذرت دندانی ، نشاسته آن نسبت به سایر گونه ها بیشتر است . این نوع ذرت بیشتر برای خوراک حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد . ذرت دامی یا دندانی برای تهیه آرد ذرت و فرآورده هایی مانند چیپس ذرت و ترتیلا مورد استفاده قرار می گیرد .

مشتریان عزیز می توانند نحوه فروش ذرت روس دامی بندر فریدون کنار را از کارشناسان شرکت کهن ترید پیگیری کنند