فروش ذرت برزیل درجه دو بندر

فروش ذرت برزیل درجه دو بندر

ذرت برزیل با دو درجه کیفی در کلیه بازارها عرضه می شود . فروش ذرت برزیل درجه دو بندر اغلب در طی سال و با توجه به حجم درخواست مشتری قابل انجام است.

کلیه کشورهای تولید کننده ذرت دو درجه کیفیت دارند . در صورتی که ذرت در زمان مناسب ، دارای رنگ دانه های کاملا زرد و سایر شرایط مطلوب برداشت شده و بسته بندی شود ، ذرت مرغوب و با کیفیتی است و متقابلا بر روی قیمت آن هم تاثیر می گذارد .همچنین اگر ذرت دارای کرم خوردگی ، کپک ، رشد ناقص ، برداشت نامناسب و شکستگی دانه باشد جزو ذرت درجه دو است و قیمت آن کاهش میابد . البته قابل ذکر است برای بسته بندی رعایت موارد بهداشتی انجام میشود و دانه های خراب از سالم جدا شده و سپس وارد مرحله بسته بندی می شود .

فروش ذرت برزیل درجه دو بندر برای آن دسته از مصرف کنندگانی که تهیه ذرت درجه یک ،اولیت زیادی برایشان ندارد بسیار مناسب و به صرفه است . شایان ذکر است که ارزش غذایی در ذرت درجه یک تفاوت چندانی با ذرت درجه دو ندارد و کلیه فاکتورهای ارزش غذایی مثل پروتئین در هر دو کیفیت موجود است .

مشتریان عزیز برای اطلاع ازکلیه محصولات دامی و  نحوه فروش ذرت برزیل درجه دو بندر می توانند به صورتی تلفنی با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند .