فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام

فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام

فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام در مقایسه با ذرت درجه یک  با توجه به عواملی مثل  افزایش دامداری ها و عدم دسترسی به درجه یک تقریبا برابر است .

در مواقعی که دسترسی به ذرت درجه یک میسر نیست ، فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام  رونق  زیادی در بازار پیدا می کند . همچنین گاهی اوقات مصرف کنندگان جهت مدیریت هزینه های خود از ذرت درجه دو نیز استفاده می کنند .

ذرت درجه دو  از نظر ارزش غذایی در برابر درجه یک ، تفاوتی ندارد و حتی کنجاله آن نیز از مقدار پروتئین  لازم برای مصرف خوراک دام برخوردار است . علاوه بر دانه ذرت ازکنجاله ذرت نیز برای مصرف دام در کنار سایر خوراک ها استفاده می شود . پروتئین وجود در ذرت نقش مهمی در رشد و تامین انرژی دام ایفا می کند .

بندر امام بزرگترین بندر تجاری در میان بنادر کل کشور است و ظرفیت ذخیره سازی بسیار بالایی دارد .کشور برزیل به دلیل دسترسی به آبهای آزاد، ذرت را از طریق بنادر جنوبی که بندر امام بیشترین سهم واردات در میان سایر کالاهای اساسی را دارد، وارد می کند.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام می توانند با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشند .