فروش انواع خرده ذرت ارزان برای خوراک دام

خرده ذرت جزو محصولات پرفروش خوراک دام و طیور است.برای اطلاع از اینکه فروش انواع خرده ذرت ارزان برای خوراک دام چقدر است از بازرگانی کهن استعلام بگیرید.

تهیه ذرت هم به صورت نوع داخلی و هم وارداتی در بازار امکان پذیر است ولی نوع داخلی کمتر است . این محصول هم مانند ذرت کامل درجه کیفی یک و دو دارد. ذرت های شکسته شده و خرد شده در هنگام برداشت یا بدست آوردن فراورده های آن جمع آوری شده و به عنوان ذرت درجه دو یا سه و با قیمت ارزان تر در شرکت های بازرگانی به فروش می رسد .

ذرت های خرد یا شکسته شده از نظر ظاهری کیفیت مطلوبی ندارند ولی از نظر ارزش غذایی تفاوتی با ذرت های کامل ندارند، به همین دلیل متقاضیان زیادی برای خرید آن وجود دارد. خرده ذرت جزو بهترین جایگزین های ذرت کامل است و در جیره اصلی قرار داده می شود . از مصرف ذرت برای خوراک دام و طیور نمی توان صرف نظر کرد و حتما از ذرت یا امثال آن مثل پوسته ذرت ، خرده ذرت یا کنجاله ی آن مورد استفاده در جیره اصلی دام و طیور قرار می گیرد .

مهمترین دلایل استفاده از ذرت برای خوراک دام و طیور عبارت است از :

تامین انرژی از طریق چربی و نشاسته

تاثیر خوب بر روی گوارش به سبب داشتن فیبر موجود در آن

تاثیر چشمگیر بر روی رشد حیوان به دلیل داشتن پروتئین

ذرت علاوه بر فوائد گفته شده بر روی رنگ تخم طیور و رنگ گوشت حیوان هم موثر است و خوراک خوبی برای دام های شیری است .

در شرکت بازرگانی کهن ،فروش خرده ذرت به صورت مستقیم انجام می شود و با قیمت ارزان در اختیار دامداران و مرغداران عزیز قرار می گیرد .

برای اطلاع از قیمت فروش خرده ذرت و سایر خوراک های تکمیلی می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.