فروشنده مستقیم سویا پلت آرژانتین

فروشنده مستقیم سویا پلت آرژانتین

شرکت بازرگانی کهن ترید فروشنده مستقیم سویا پلت آرژانتین با کیفیت مرغوب است،علاوه بر سویا سایر خوراک های دام و طیور به صورت کلی و جزئی به فروش می رسد.

سویا و ذرت مهمترین منبع برای تامین خوراک دام  وطیور هستند .با مکانیزه شدن دامداری ها و مرغداری ها از دان های آماده و غنی شده استفاده می شود و روش سنتی قابل انجام نیست .

سویا در میان دانه ها بیشترین میزان پروتئین و کمترین میزان روغن را دارد و برای تامین خوراک دام وطیور بیشتر از کنجاله های آن استفاده می شود تا خود دانه . فرآورده های متنوع سویا و بالابودن ارزش پروتئین آن موجب افزایش اهمیت این دانه شده است .

بیشترین مصرف کنندگان سویا کارخانه ها هستند که برای تولید انواع  فرآورده ها از دانه سویا استفاده می کنند.

محصولات سویا به دو دسته کلی تقسیم می شود :

تخمیری

غیر تخمیری

انواع فراورده های سویا عبارت است از :

روغن سویا

آجیل سویا

شیر سویا

سس سویا و …

یکی از پر مصرفترین فراورده های سویا روغن های خوراکی مخصوص پخت و پز هستند که در کارخانه ها تولید می شود . پس از فرآیند روغنگیری تفاله ای که بدست می آید کنجاله گفته می شود .

انواع کنجاله ها عبارت است از :

پلت

پرک

لوله ای

علاوه بر واردات دانه سویا ، انواع کنجاله ها نیز از کشورهای دیگر وارد می شود . سویا پلت آرژانتین بخشی از واردات کنجاله به کشور است که معمولا در بندر امام تخلیه می شود .

مشتریان محترم می توانند جهت تهیه سویا پلت آرژانتین و اطلاع از شرایط ثبت سفارش ، به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر محصولات و خوراک های تکمیلی می توانید عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوید و از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوید .