غرفه بازرگانی کهن در نمایشگاه دام و طیور امسال

نوزدهمین نمایشگاه دام ، طیور و صنایع وابسته امسال  در تهران برگزار می شود .شرکت بازرگانی کهن در این نمایشگاه در سالن 38 و غرفه 8 حضور خواهد داشت.

بیشتر شرکت های معتبر بازرگانی در حوزه خوراک دام و طیور و صنایع وابسته از جمله بازرگانی کهن در نمایشگاه دام و طیور امسال حضور دارند. محل برگزاری این نمایشگاه درهر سال متفاوت است و شهرهای دیگر مثل اصفهان و مشهد و … نیز میزبان و برگزارکننده نمایشگاه دام و طیور بوده اند .

جهت رفاه بازدید کنندگان، وسایل نقلیه به سراسر نقاط شهر و همینطور سایر امکانات رفاهی نیز در نظر گرفته شده است . زمان بازدید نمایشگاه از شنبه 5مهر شروع و تا سه شنبه 8مهر از ساعت 10صبح الی 6عصر ادامه دارد .

برگزاری نمایشگاه ها یکی از روش موثر در برقراری ارتباط  بین مشتریان و شرکت ها هستند تا شرکت ها دربتوانند در بازه زمانی که در اختیار دارند محصولات و خدمات خود را معرفی کنند ، همچنین مشتریان می توانند با حضور در این نمایشگاه، محصولات و خدمات زیادی را در یک مکان مشخص و سازماندهی شده بررسی و مقایسه کنند.

شایان ذکر است تا کنون علاقه مندان زیادی از غرفه بازرگانی کهن دیدن نموده و از مشاوره کارشناسان استفاده کرده اند .

جزئیات برگزاری نمایشگاه بین المللی دام و طیور از نظر محتوا شامل :

انواع محصولات تقویت کننده زمین های زراعی و کشاورزی

انواع خوراک های دام و طیور داخلی و خارجی

انواع وسایل، تجهیزات و صنایع وابسته  مرتبط با نگهداری دام و طیور

شرکت بازرگانی کهن امسال مفتخر است تا با حضور در این نمایشگاه، بهترین محصولات و خدمات خود را با کیفیت مطلوب به علاقه مندان و مصرف کنندگان در این حوزه ارائه دهد . بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به سالن 38 از غرفه بازرگانی کهن دیدن فرمایند، مشاورین و کارشناسان مربوطه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به بازدیدکنندگان محترم می باشند .

لازم به ذکر است اختتامیه این نمایشگاه در تاریخ سه شنبه 8مهر تا ساعت 16 می باشد.  بازدیدکندگان می توانند برای دریافت لوکیشن غرفه به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و با عضویت در لینک تلگرام شرکت آن را  دریافت کنند.