زمان برگزاری نمایشگاه دام ، طیور و صنایع وابسته در سال 99

نمایشگاه دام ، طیور و صنایع وابسته امسال در تهران ،محل نمایشگاه های دائمی برگزار شده است.زمان برگزاری نمایشگاه در سال 99،از 5مهر شروع و تا 8مهر ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان و مصرف کنندگان در این حوزه می توانند  جهت آشنایی با شرکتهای بازرگانی در تاریخ های ذکر شده در نمایشگاه حضور داشته باشند . این نمایشگاه ها با هدف معرفی خدمات و محصولات  با حضور بسیاری از شرکت های بازرگانی معتبر از تهران  وسایر شهرستانها  برگزار شده است.

نوع خدمات و کالاها عبارت است از :

خوراکی  > انواع خوراک دام، طیور ، آبزیان

دارویی > تولید انواع داروها ازجمله واکسن های دامپزشکی، سرم های دامی و …

تجهیزات > کلیه وسایل ،ماشین آلات و تجهیزات پروش و نگهداری دام و طیور و ….

خدمات > طراحی ، نصب و راه اندازی کارخانجات فراوری گوشت، خدمات بیمه ای و …

شرکت بازرگانی کهن با سابقه درخشان در حوزه تولید و واردات خوراک دام و طیور آماده ارائه خدمات و محصولات به بازدیدکنندگان می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت آشنایی با محصولات این بازرگانی از این غرفه دیدن فرمایند . غرفه بازرگانی کهن ، واقع در سالن 38 و شماره 8 می باشد.

برگزاری نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته سال99 در محل نمایشگاه های بین المللی دائمی تهران ، شرکت ها و مشاغل بسیار زیادی از سایر شهرها و استانها شرکت نموده اند و تبلیغات بسیار گسترده ای جهت ارائه خدمات و محصولات داشته اند .

معرفی انواع خوراک دام و طیور ، وسایل و تجهیزات نگهداری از دام و طیور ،داروها ، واکسن ها و همچنین محصولات مربوط به تقویت خاک زمین های زراعی و کشاورزی از اهم محصولات و خدمات این شرکتها می باشد .

مشتریان همیشگی شرکت بازرگانی کهن و سایر علاقه مندان می توانند نهایتا تا روز سه شنبه 8مهر از ساعت 10 صبح الی 6عصر از نمایشگاه دام ، طیور و صنایع وابسته دیدن فرمایند . کارشناسان شرکت کهن آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به بازدید کنندگان می باشند .

جهت دریافت لوکیشن می توانید به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده و با کارشناس روابط عمومی تماس حاصل نمایید و یا از طریق عضویت در لینک تلگرام به لوکیشن غرفه دسترسی داشته باشید.