خرید و فروش ذرت روس

خرید و فروش ذرت روس

برای بسیاری از بازرگانان خرید و فروش ذرت روس به دلیل سهولت دسترسی و حمل و نقل،اهمیت زیادی دارد و واردات آن نسبت به کشورهای آمریکای جنوبی به صرفه تر است.

واردات ذرت روس به کشور از راه دریای خزر و بنادر شمالی صورت می گیرد و به دلیل نیاز کشور به ذرت مخصوصا از نوع دامی در طی سال به کرات انجام می شود . ذرت در میان سایر غلات از اهمیت زیادی برخوردار است و یکی از دلایل آن هم کاربردهای متعدد و متنوع آن است . امروزه کاشت و تولید انبوه ذرت برای کشورهایی که از اقلیم سازگار با این دانه برخوردار هستند بسیار حائز اهمیت است و از نظر رونق اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کند .

صادرات ذرت و سایر خوراک های دامی به کشورهای مختلف بیشتر از کشورهای آمریکای جنوبی و روسیه انجام می شود که ایران نیز یکی از کشورهای دریافت کننده این محصولات است ودر مقایسه با سایر کالاهای اساسی وارداتی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است .

خرید و فروش ذرت کاملا بستگی به نیاز مصرف دامداری ها، مرغداری ها و کارخانه هایی است که تولید کننده فراورده های وابسته به ذرت از جمله روغن ذرت هستند .

انواع فراورده های ذرت دامی و غیر دامی شامل :

روغن ذرت

نشاسته

آرد

کنسرو

کنجاله

روسیه مهمترین کشور تولید کننده ذرت در آسیای شمالی است و در سال های اخیر واردات ذرت به ایران رشد زیادی داشته است .ذرت روس در بازار ایران متقاضیان زیادی به دلیل مرغوبیت محصول و قابل دسترس بودن و هزینه ارزان ترحمل و نقل نسبت سایر کشورها را دارد .

مشتریان گرامی جهت اطلاع از نحوه خرید و فروش ذرت در شرکت بازرگانی کهن ترید می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در ارتباط باشند و ذرت مورد نیاز را به صورت کلی یا جزئی خریداری نمایند .همچنین برای آشنایی با سایر خوراک های دام داخلی می توانند با عضویت در کانال تلگرام شرکت از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوند .