خرید و فروش ذرت روس زود بار بندر نوشهر

خرید و فروش ذرت روس زود بار بندر نوشهر

روسیه  در دو سال اخیر بالاترین رکورد تولید غلات را داشته است و مهمترین صادرکننده ذرت به ایران است.خرید و فروش ذرت روس زود بار بندر نوشهر در طی سال به کرات انجام می شود .

واردات ذرت روسیه فقط در بنادر شمالی انجام می شود . تنها راه ارتباطی دریایی بین ایران و روسیه و صادرات و واردات بین این دو کشور از طریق دریای خزر قابل انجام می شود . سهولت دسترسی و کوتاهی مسیر حمل و نقل یکی از مهمترین دلایل پرطرفدار بودن واردات ذرت روسیه در بین بازرگانان است.

علاوه بر روسیه واردات ذرت از کشورهای دیگری نیز انجام می شود :

برزیل

اکراین

صبرستان

آرژانتین

رومانی

با توجه به افزایش مصرف خوراک دام که رابطه مستقیم با افزایش دامداری و مرغداری های صنعتی دارد ، در سالهای اخیر واردات این دانه ها به کشور افزایش یافته است . برای مدیریت دریافت محصول و انبارهای ذخیره سازی، از ظرفیت حداکثری بنادر برای دریافت کالاها استفاده می شود .

بنادر دریافت کننده ذرت و سایر خوراک دام از روسیه عبارت است از :

بندر نوشهر

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر امیرآباد

بندر نوشهر از سال 1319 تا کنون فعالیت بازرگانی داشته و شرایط برای ورود کشتی هایی با ظرفین 6500 تن را فراهم نموده است . ذرت روس زود بار بندر نوشهر در طول سال توسط بازرگانان ازجمله شرکت هایی که در تهران هستند خرید و فروش می شود ، مشتریان می توانند سفارش خود را به طور مستقیم در شرکت کهن ترید ثبت نموده و محصول مورد را نظر را به صورت کلی یا جزئی با بهترین کیفیت و با  قیمت مناسب در زمان تعیین شده دریافت نمایند .

مشتریان اغلب محصول خود را به شکل زودبار سفارش می دهند و تمایل دارند که در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت تهیه ذرت روس زود بار بندر نوشهر با کارشناسان واحد فروش تماس برقرار نموده و اطلاعات کاملتر را دریافت نمایید . برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن ترید ،به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .