بنتونیت خوراک دام

خرید و فروش ذرت روس زودبار بندر امیرآباد

خرید و فروش ذرت روس زودبار بندر امیرآباد

روسیه نزدیکترین کشور صادر کننده ذرت و سایر خوراک دام به ایران است. خرید و فروش ذرت روس زودبار بندر امیرآباد و سایر بنادر شمالی در طی سال فعال است .

واردات ذرت روسیه از طریق کشتی و از دریای خزر وارد بنادر شمالی کشور می شود . بسیاری از بازرگانان از جمله شرکت های بازرگانی در تهران تمایل به واردات ذرت از روسیه دارند . کوتاهی مسیر ، سهولت حمل و نقل، هزینه بار کمتر نسبت به بنادر جنوبی و کیفیت بالای محصول از مزایای واردات ذرت روسیه است .

تامین ذرت کشور مخصوصا برای خوراک دام و طیور از واردات کشورهای دیگر انجام می شود که روسیه یکی از مهمترین کشورهای واردکننده به ایران است . روسیه در آسیای شمالی از موقعیت کشاورزی بسیار خوبی برخوردار است و شرایط آب و هوای روسیه برای تولید ذرت سازگار است . تولید ذرت نیاز به آب فراوانی دارد و همچنین به دلیل آفاتی که دارد نیاز به مراقبتهای بیشتری دارد .

در سالهای اخیر واردات ذرت از کشور روسیه افزایش یافته است . ذرت در میان غلات پس از گندم بیشترین تولید را در جهان  به خود اختصاص داده است و کاربردهای فراوانی که دارد ارزش این دانه بیش از پیش کرده است .

بیشترین نوع واردات ذرت به کشور از نوع دامی است و مهمترین دلیل آن هم تامین خوراک دام و طیور و تولید سایر فراورده ها از ذرت برای کاربرد انسانی است .

در میان انواع ذرت هایی که تولید می شود دو نوع آن مرسوم تر است :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

کاربردهای ذرت غیر دامی شامل تولید فراورده های ذیل می باشد  :

روغن ذرت

آرد ذرت

نشاسته

غنی سازی کنجاله ذرت برای مصرف دام

ذرت و کنجاله های آن برای گاو و گوسفندهایی که نژاد شیرده هستند بسیار مناسب است و مصرف بالایی هم دارد. بندر امیرآباد یکی از بنادر شمالی در استان مازندران است  و ذرت روس زودبار در این بندر سالانه به مقدار زیادی توسط شرکتهای بازرگانی خریدو فروش و به مقصد مشتریان توزیع می شود .

مشتریان گرامی که تمایل به تهیه ذرت روس زودبار دارند می توانند با مراجعه به شرکت کهن ترید به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت نمایند و یا از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و اطلاعات کاملتر را دریافت نمایند و از مشاوره قبل از خرید برخوردار شوند .