خرید و فروش ذرت روس درجه دو

خرید و فروش ذرت روس درجه دو

ذرت روس درجه دو نسبت به درجه یک آن ، قیمت مناسب تری دارد و خرید و فروش آن از بنادر شمالی در طی سال به کرات در شرکت بازرگانی کهن ترید انجام می شود .-

ذرت یکی از محصولاتی است که از روسیه با حجم بسیار زیادی به کشور ارسال می شود و یک یاز مهمترین منابع تامین کننده ذرت برای ایران محسوب می شود . دسترسی آسان و کوتاه تر بودن مسیر از طریق دریای خزر یکی از مهمترین عواملی است که بازرگانان زیادی تمایل به خرید و فروش ذرت روس درجه دو  و درجه یک را دارند .

روسیه تنها یکی از کشورهای صادر کننده ذرت به ایران است که علاوه بر آن از کشورهای دیگری نیز برای تامین ذرت مورد نیاز کشور واردات انجام می شود .

کشورهای صادر کننده ذرت به ایران عبارت است از :

روسیه

برزیل

آرژانتین

صبرستان

رومانی

اکراین

بسیاری از استانهایی که به بنادر شمالی نزدیک هستند ترجیحا از ذرت روسیه برای تامین خوراک دام و طیور استفاده می کنند . ذرت با توجه به برخورداری از ویتامین و املاح مورد نیاز برای تامین انرژی مثل چربی و نشاسته مناسبترین جیره غذایی برای دام و طیور است . زردی دانه ذرت بر روی رنگ تخم طیور بسیار موثر است و اکثر مرغداری های صنعتی از این دان آماده در کنار مواد غذایی دیگر استفاده می کنند ، همچنین ذرت برای دام هایی که نژاد شیرده هستند بسیار مناسب است .

مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از شرایط خرید و فروش ذرت روس درجه دو یا سایر خوراک های تکمیلی با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و در صورت نیاز محصول مورد نظر را به صورت کلی یا جزئی با کیفیت مناسب تهیه نمایند . همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خوراک های تکمیلی می توانند به صفحه مربوطه مراجعه نمایند .