خرید و فروش ذرت روس دامی بندر نوشهر

خرید و فروش ذرت روس دامی بندر نوشهر

ذرت دامی بیشترین نوع استفاده در بازار است که طرفداران زیادی دارد.خرید و فروش ذرت روس دامی بندر نوشهر نیز مانند سایر بنادر شمالی فعال و پر رونق است .

ذرت به طور کلی و در کل کشورها در دو نوع رایج وارد بازار می شود:

  • ذرت دامی
  • ذرت غیر دامی

بیشترین استفاده از ذرت دامی در تامین خوراک دام و طیور می باشد . دانه ذرت دامی نسبت به غیر دامی سفت تر است و نشاسته بیشتری دارد البته مهمترین عاملی که موجب می شود ذرت به نوع دامی تبدیل شود زمان برداشت آنهاست . برای ذرت غیر دامی باید در زمان خاصی که هنوز دانه نرم است برداشت شود که به اصلاح آن را ذرت شیری می گویند . البته بذر ذرت انواع مختلف و کاربردهای متفاوتی دارند.

خرید و فروش ذرت روس دامی بندر نوشهر در طی سال ، با توجه به افزایش تقاضا رونق زیادی یافته است. در بندر نوشهر بیشترین سهم واردات مربوط به ذرت است . این بندر با افزایش ظرفیت صادرات و واردات و امکانات مناسب دریایی مورد توجه بسیاری از بازرگانان قرارگرفته که همین امر سبب پیشرفت و رشد بیشتر آن خواهد شد .

خرید و فروش ذرت روس دامی بندر نوشهر هم اکنون فعال است و مشتریان برای دریافت این محصول می توانند با مراجعه به شرکت کهن ترید سفارش خود را ثبت نمایند . همچنین در صورت لزوم به مشاوره قبل از خرید می توانند با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .