خرید و فروش ذرت روس بندر امیرآباد

خرید و فروش ذرت روس بندر امیرآباد

واردات ذرت روس نسبت به سایر کشورها از نظر کوتاهی مسیر، سهولت بیشتری دارد و خرید و فروش آن در بندر امیرآباد و سایر بنادر شمالی سالانه به کرات انجام می شود .

ذرت در میان غلات بعد از گندم و برنج ، دومین رتبه زیر کشت را دارد و فراورده های متعدد آن بر اهمیت این دانه افزوده است .

تنها راه واردات ذرت روسیه به کشور از طریق کشتی و از راه دریای خزر انجام می شود که در بنادر شمالی پهلوگیری و تخلیه بار انجام می شود . با توجه به حجم زیاد واردات به کشور و مدیریت کالا ، از حداکثر ظرفیت های بنادر شمالی برای دریافت محصول و ذخیره سازی آن استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت عبارت است از:

امیرآباد

انزلی

فریدونکنار

نوشهر

بسیاری از واردکنندگان ذرت روس شرکت های بازرگانی در تهران هستند، بنادر شمالی با توجه به برخورداری از امکانات دریایی و خشکی مناسب و همچنین کوتاهی مسیر هم از لحاظ جاده ای و هم هوایی ،شرایط خوبی را برای شرکت های بازرگانی فراهم آورده است . خرید و فروش ذرت روس بندر امیرآباد در تمام بندرهای شمالی یکسان است و با توجه به نرخ دلار و با قیمت مصوب اتحادیه انجام می شود ولی از لحاظ حمل و نقل و مبدا و مقصد برای مشتریان متفاوت است .

شرکت بازرگانی کهن ترید،کلیه محصولات خوراک دام و طیور داخلی و خارجی از جمله ذرت روس بندر امیرآباد را با قیمت مناسب و در کیفیت های متفاوت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد ، متقاضیان می توانند محصول مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی تهیه فرمایید .

کارشناسان فروش در شرکت بازرگانی کهن ترید پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز در کلیه ساعات اداری هستند. شما می توانید جهت برقراری ارتباط به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده و  اطلاعات لازم را در مورد شرایط خرید ذرت روس بندر امیرآباد و قیمت بروز آن کسب نمایید .