ذرت بنادر شمال

خرید و فروش ذرت درجه دو بندر امام

آیا از خرید و فروش ذرت درجه دو بندر امام در مراکز معتبر اطلاع دارید ؟

واردات خوراک دام و طیور از جمله ذرت در بنادر شمالی و جنوبی کشور و در تمام فصول سال انجام می شود که توسط مراکز معتبر و شرکت های بازرگانی پس از بارگیری به سایر شهرستانها به صورت جزئی و کلی ارسال میشود.

 تقسیم بندی کیفی ذرت :

  • درجه یک
  • درجه دو

ذرت  درجه دو به دلیل نداشتن کیفیت ظاهری یا شکسته بودن و نداشتن رطوبت کافی با کاهش قیمت مواجه است که البته به دلیل استفاده های متعدد از ذرت مثل پودر یا پوسته یا سایر فراورده ها می تواند متقاضیان خاص خودش را داشته باشد که تهیه ذرت درجه دو نسبت به درجه یک آن مقرون به صرفه تر می باشد اما از نظر ارزش غذایی تفاوت چندانی ندارد ولی ممکن است رنگ دانه های زردی نداشته باشد . رنگدانه یکی از مهمترین فاکتور ها برای تفکیک ذرت درجه دو و یک می باشد و نقش مهمی در زردی تخم طیور و گوشت دارد . در میان مجصولات زراعی ، ذرت بالاترین سطح برداشت نسبت به برنج و گندم دارد و البته مقام دوم پس از گندم است .

متقاضیان جهت اطلاع از مراکز خرید و فروش ذرت درجه دو بندر امام و همچنین قیمت دقیق خرید و فروش میتوانند با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .در صورتی که تمایل به دریافت به روز سایر محصولات هستید در کانال رسمی تلگرام شرکت کهن ترید عضو شوید .