ذرت برزیل

خرید و فروش ذرت برزیل زود بار

خرید و فروش ذرت برزیل زودبار

واردات ذرت برزیل اغلب در بندر امام انجام می شود. خرید و فروش ذرت برزیل زودبار سالانه در شرکت کهن ترید به صورت جزئی و عمده انجام می شود.

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت است و علاوه بر تامین نیاز خود ، صادرات به سایر کشورهای دیگر نیز انجام می شود . ذرت به لحاظ داشتن فاکتورهای اصلی ازجمله نشاسته ، چربی و پروتئین یکی از اصلی ترین وعده های غذایی برای دام و طیور بشمار می رود .

ذرت در صنعت غذایی امروزه بسیار حائز اهمیت است و همینطور تولید آن برای کشورها از لحاظ اقتصادی نیز بسیار سودمند است .این دانه نیاز به آب فراوان و آب و هوای معتدل دارد و تنها در مناطقی سازگار است که آب و هوای مرطوب  دارد. علاوه بر شرایط خاص آن ، آفات زیاد و نیاز به مراقبت بیشتری هم دارد، بنابراین تولید انبوه آن در همه کشورها مقرون به صرفه نبوده و تامین آن از طریق واردات انجام می شود .

ارسال کالا به مقصد مشتری به دو صورت انجام می شود:

زودبار

دیربار

بیشتر مشتریان تمایل به تهیه ذرت برزیل زودبار دارند . کلیه محصولات وارداتی که در بنادر جنوبی تخلیه می شوند مدت زمان زیادی تا بارگیری در انبارها ذخیره هستند به همین دلیل آن دسته از مصرف کنندگانی که تعجیل در دریافت محصول دارند می توانند سفارش خود را به صورت زودبار ثبت نموده و در موعد مقرر دریافت نمایند. لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل کالا به صورت زودبار نسبت به دیربار گران تر است .

مشتریان گرامی با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانند سوالات خود را در مورد ذرت برزیل زودبار و نحوه ثبت سفارش آن مطرح نموده و از مشاوره قبل از خرید را استفاده نمایند ، همچنین در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار به روز خوراک  دام و طیور می توانید عضو کانال تلگرام  شرکت کهن ترید شوید .