خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

خریدو فروش ذرت برزیل درجه یک بندر جزو معاملات پر رونق و بدون چون و چرا در کلیه فصول سال است .هم اکنون کلیه بنادر کشور از جمله بنادر جنوبی دارای مراکز معتبر  و فعال خرید و فروش و آماده ارسال ذرت به سراسر نقاط کشور هستند .

درجه بندی کیفی ذرت برزیل :

  • درجه یک
  • درجه دو

در بازار ایران، ذرت با دو درجه کیفی خرید و فروش می شود . ذرت درجه یک با توجه به مرغوبیت آن و کیفیت بالا نسبت به درجه دو گران تر است .

ذرت درجه دو به دلیل امکان وجود ذرت های شکسته شده ، نداشتن رطوبت لازم یا مواد خارجی و یا نا مناسب بودن کشت از کیفیت بالایی ندارد و  همین موضوع باعث تاثیر در قیمت و نزول آن می شود . مصرف کنندگان در صورت عدم دسترسی به ذرت با کیفیت ، ذرت درجه دو را خریداری می کنند . ذرت درجه دو ممکن است به دلایل گفته شده ماندگاری زیادی نداشته باشد بنابراین باید در طی زمان مناسب استفاده شود .

ذرت درجه دو از لحاظ ارزش غذایی اختلاف چشم گیری نسبت به درجه یک ندارد و همان مواد مغذی که در درجه یک هست در درجه دو هم یافت می شود . مشتریان برای تهیه خوراک دام و طیور می توانند از خود ذرت یا حتی  سایر فرآورده های آن را استفاده کنند . ذرت مهمترین جیره و عنصر در تغذیه و رشد حیوانات دارد که ناگزیر به استفاده از آن هستیم .

مشتریان محترم در صورت تمایل میتوانند اخبار مربوط به کلیه محصولات دامی را با عضویت در شبکه اجتماعی شرکت کهن تجارت دنبال کنند.