قیمت جهانی ذرت برزیل

خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

برزیل مهمترین کشور وارد کننده ذرت در ایران است که در آمریکای جنوبی قرار دارد ، خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر توسط مشتری و شرکت های بازرگانی از پررونق ترین تجارت هاست .

با توجه به فاصله برزیل به ایران و دسترسی به بنادر جنوبی خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر قیمت بیشتری نسبت سایر کشورهای همسایه دارد . بنابراین برای تامین نیاز ذرت در کشور از اکثر کشورهای تولید کننده انبوه استفاده می شود . ذرت برزیل به دلیل مرغوبیت خوبی که دارد محبوبیت خوبی در بازار ایران بدست آورده است .

کشورهای تولید کننده انبوه و صادر کنند ه ذرت به ایران عبارت است از :

  • برزیل
  • روسیه
  • رومانی
  • صبرستان

از نظر اقتصادی تهیه ذرت از کشورهای همسایه و نزدیک می تواند مقرون به صرفه تر هم برای کشور و هم برای مشتری باشد . خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندر معمولا نسبت به درجه دو بیشتر انجام می شود و متقاضیان آن رو به افزایش است.ذرت با درجه کیفی خوب ماندگاری بیشتری دارد و به صورت عمده نیز می توان آن را خریداری کرد.

شرکت کهن ترید با سابقه طولانی و درخشان در حوزه خوراک دام و طیور، آماده ارائه خدمات خرید و فروش ذرت برزیل درجه یک بندرو همچنین سایر محصولات داخلی می باشد که توسط همین شرکت تولید می شود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایید .