قیمت ذرت برزیل

خرید و فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام

خرید و فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام

واردات ذرت از برزیل و سایر کشورها بیشتر از نوع دامی است . خرید و فروش ذرت برزیل درجه دو بندر امام سالانه توسط شرکتهای بازرگانی به کرات انجام می شود.

واردات ذرت از برزیل به ایران از طریق آبهای آزاد و با کشتی انجام می شود و فقط در بنادر جنوبی از جمله بندر امام تخلیه می شود و پس کنترل محصول آماده بارگیری و توزیع به سایر استانهای دیگر می شود .

به جز برزیل ، واردات ذرت از کشورهای زیادی به ایران انجام می شود ازجمله :

روسیه

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

بیشتر واردات محصولات خوراک دام در بندر امام انجام می شود . بندر امام بزرگترین بندر تجاری در کل کشور است و سالانه چندین هزار تن کالا در این بندر ورود و خروج می شوند . ذرت برزیل درجه دو در مقایسه با درجه یک کیفیت پایین تر و همچنین قیمت ارزانتری هم دارد ، این نوع ذرت به لحاظ قیمت پایین تر طرفداران زیادی دارد و در صورت عدم دسترسی به ذرت درجه یک مورد استقبال بسیاری از دامداری ها ومرغداری ها قرار می گیرد .

با توجه میزان بالای واردات ذرت به خصوص ذرت دامی برای تامین خوراک دام و تولید فراورده ها، از تمام ظرفیت های بنادر برای پهلوگیری کشتی ها استفاده می شود، خرید و فروش ذرت در شرکت بازرگانی کهن ترید طی سال به صورت عمده و جزئی انجام می شود .مشتریان می توانند با توجه به میزان مصرف سالانه خود اقدام خرید نمایند .

مشتریان عزیز جهت کسب اطلاعات کاملتر از ذرت برزیل درجه دو ازجمله نحوه ثبت سفارش و قیمت می توانند به صفحه تماس با ما، مراجعه کرده و با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایند . کارشناسان شرکت کهن ترید آماده پاسخگویی به سوالات عزیزان در کلیه ساعات اداری می باشند .