قیمت ذرت برزیل

خرید و فروش ذرت برزیل بندر امام

خرید و فروش ذرت برزیل بندر امام

بندر امام در استان خوزستان با ظرفیت پذیرش 37 میلیون تن کالا در سال، بزرگترین مرکز خرید و فروش ذرت برزیل و سایر محصولات دیگر از سایر کشورهاست .

بندر امام با برخورداری از 38 اسکله فعال ، مهمترین بندر تجاری در کل کشور است که واردات خوراک دام و طیور از کشورهای همسایه سالانه با حجم زیادی انجام می شود و بیشترین سهم را در بین واردات کالاهای اساسی را به خود اختصاص داده است .خرید و فروش ذرت برزیل در شرکت بازرگانی کهن ترید به صورت عمده یا جزئی در طول سال برای مشتریان عزیز فراهم است .

شرکت کهن ترید مفتخر است که در طی فعالیت خود در این حوزه شرایط مساعدی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا بتوانند محصول مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تهیه نمایند . علاوه بر ذرت برزیل که متقاضیانی زیادی با توجه به فراوانی و مرغوبیت آن دارد ، سایر محصولات و خوراک های تکمیلی داخلی و خارجی  نیز در شرکت کهن ترید قابل خرید و فروش است .

دو نوع ذرت برزیل از نظر درجه کیفی در بازار عرضه می شود :

درجه یک

درجه دو

دسترسی کشور برزیل  برای صادرات ذرت یا سایر محصولات به ایران،  آبهای آزاد و از طریق کشتی است که در بنادر جنوبی پهلوگیری و تخلیه بار انجام می شود . ذرت برزیل تنها بخشی از واردات ذرت به کشور است و کشورهای دیگری مثل روسیه ، آرژانتین و … نیز جزو کشورهای صادر کننده  ذرت به ایران هستند.

مشتریان محترم جهت تهیه انواع خوراک دام و طیور و کسب اطلاعات کاملتر از شرایط خرید و فروش ذرت برزیل بندر امام ، می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس حاصل نمایند و از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردار شوند .