خرید و فروش بهترین خرده ذرت در بازرگانی کهن آغاز شد

خرید و فروش بهترین خرده ذرت در بازرگانی کهن آغاز شد،خرده ذرت  جزو خوراک ارزان دام بشمار می رود و بهترین جایگزین ذرت است.

ذرت یکی از محصولات وارداتی است که در میان کالاهای اساسی درصد زیادی از واردات را به خود اختصاص داده است ، ذرت در ایران هم تولید می شود ولی برای تامین کامل نیاز کشور واردات از کشورهای دیگرهم انجام می شود .

در زمان برداشت ذرت از مزارع و بسته بندی ،رمقداری از ذرت ها دچار شکستگی می شوند که آنها را جداگانه بسته بندی و در درجه کیفی پایین تر به فروش می رسد، این نوع محصول از نظر ارزش غذایی  تفاوتی با نوع درجه یک ندارد و تنها از نظر ظاهری باهم متفاوت هستند البته در صورتی که کپک یا هر گونه مواد زائد دیگری بر روی آنها نباشد .

شرکت بازرگانی کهن با سابقه درخشان در حوزه تولید ، صادرات و  واردات خوراک دام و طیور فعالیت گسترده ای دارد و مفتخر است با فراهم نمودن شرایط مساعد برای خرید، کمک شایانی به مشتریان عزیز داشته باشد که موجب جلب رضایت عزیزان گردیده است.

انواع خوراک های دام و طیوربا درجه کیفیت های مختلف در بازرگانی کهن خرید و فروش می شود که خرده ذرت یکی از پرفروش ترین محصولات به سبب ارزان بودن و پرفایده بودن برای دامداران می باشد .خرید و فروش بهترین خرده ذرت به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با بهترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد .

ذرت علاوه بر خود دانه به سه صورت دیگر مورد استفاده دام و طیور قرار می گیرد :

پوسته ذرت

خرده ذرت

کنجاله ذرت

دامداران و مرغداران صنعتی که میزان مصرف سالانه آنها بالاست برای کنترل هزینه ای خوراک می توانند از خوراک های یاد شده به عنوان جایگزین در وعده های اصلی استفاده کنند .

پوسته ، خرده ذرت و حتی کنجاله ها دارای مقدار مناسبی چربی، نشاسته و پروتئین هستند که مصرف آنها برای دام و طیور به لحاظ تامین انرژی و تاثیر بالا در رشد حیوان بسیار با اهمیت است .

مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و فروش بهترین خرده ذرت در بازرگانی کهن و قیمت آن به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش کسب نمایند .