خرید مطمئن سویا پرک آرژانتین

خرید مطمئن سویا پرک آرژانتین

بخشی از تامین سویا و انواع کنجاله ها از طریق واردات انجام می شود. خرید مطمئن سویا پرک آرژانتین را در شرکت بازرگانی کهن ترید با قیمت مناسب قابل انجام است .

با توجه به افزایش تولید سویا در استانهای جنوبی واردات سویا از کشورهای دیگر نسبت به ذرت محدودتر است. کاشت و مراقب آسان و همچنین کم بودن نیاز به آب ،کشاورزان زیادی را در استانهای جنوبی به کاشت این دانه ترغیب کرده است .

علاوه بر تولید داخلی سویا ، واردات این دانه نیز با توجه به نیاز سالانه از سایر کشورهای دیگر ازجمله آرژانتین انجام می شود. علاوه بر دانه سویا ، انواع  کنجاله ها نیزوارد می شود .

انواع کنجاله ها عبارت است از :

پرک (پودری)

پلت (صفحه ای )

لوله ای (فشنگی)

کنجاله های سویا یکی از محبوب ترین خوراکهای دام و طیور است و جزو وعده های اصلی و مهم به شمار می رود ،همچنین بسیار خوش خوراک هستند و در میان دام های نژاد شیرده بسیار پرطرفدار است.

سویا پرک و پلت علاوه بر استفاده برای خوراک دام ، برای خوراک انواع طیور نیز مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن هم سهولت استفاده این نوع کنجاله است .سویا به سبب داشتن پروتئین بالا بر روی گوشت و حتی زردی تخم طیور نیز موثر است و جزو بهترین و غنی ترین خوراک محسوب می شود. خرید مطمئن سویا پرک آرژانتین را می توانید با مراجعه حضوری یا برقراری تماس تلفنی انجام دهید .

شرکت بازرگانی کهن ترید با تجربه  مفید در صادرات و واردات انواع خوراک دام و طیور، مفتخر است تا بهترین خدمات را برای تهیه محصول مورد نیاز مشتریان ارائه دهد .

مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر از شرایط خرید سویا پرک آرژانتین ، به صفحه تماس با ما ،مراجعه نمایند و در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز این حوزه و آشنایی با سایر محصولات داخلی و خارجی با استفاده از لینک ،عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوند .