خرید مستقیم سویا پلت و پرک

خرید مستقیم سویا پلت و پرک

سویا علاوه دانه، کنجاله های آن نیزمتقاضیان زیادی دارد.مصرف کنندگان کنجاله ها عموما دامداران و مرغداران هستند و می توانند برای خرید مستقیم سویا پلت و پرک به شرکت کهن ترید مراجعه نمایند.

سویا در صنعت غذایی امروز بسیار محبوب و مشهور است و جدا از ارزش غذایی زیادی که دارد به عنوان یک دانه با ارزش اقتصادی زیاد نیز شناخته شده است .

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی  ، میزان مصرف این دانه وهمچنین کنجاله های آن رو به افزایش است .

بسیاری از کشورهایی که آب و هوا و خاک مناسب برای کاشت این دانه را دارند ،  تولید آن را میزان انبوه رسانده و به سایر کشورهای دیگر صادر می کنند .

سویا طبعیت معتدل و بیشتر رو به گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری بیشترین سازگاری و نیاز به آب کمی دارد . سویا برخلاف دانه های روغنی دیگر، از میزان بسیار کمتری روغن و بیشترین میزان ماده موجود در آن را پروتئین تشکیل داده است .

بیشترین ارزش سویا ، در پروتئین آن است و این ویژگی بر اهمیت این دانه بسیار افزوده است، حتی بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله های آن نتایج نشان داده است که پروتئین به میزان کافی در کنجاله ها وجود دارد .

سویا پلت و پرک  دو نمونه از این کنجاله ها هستند که با توجه به ساختار تقریبا پودری و دانه ریز بودن برای مصرف انواع طیور بسیار مناسب و خوش خوراک هستند .

به طور کلی کنجاله های سویا به سه دسته تقسیم می شوند :

پرک (پودری)

پلت (صفحه ای)

لوله ای (فشنگی)

گنجاندن کنجاله ها در وعده های خوراک دام و طیور تاثیر بسزایی در رشد، رنگ گوشت و رنگ تخم طیور دارد .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در واردات و صادرات انواع خوراک دام و طیور ازجمله ذرت و سویا مفتخر به خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد و تلاش نموده تا مصرف کنندگان بتوانند خرید مستقیم و بدون واسطه را در این شرکت انجام داده و محصول مورد نظر را با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب تهیه نمایند، لذا مشتریان محترم می توانند جهت اطلاع از شرایط خرید مستقیم سویا پلت و پرک به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و از طریق برقراری تماس با کارشناسان فروش مشاوره لازم را دریافت نمایند .