خرید مستقیم سویا هندی از بندر امام

خرید مستقیم سویا هندی از بندر امام

سویا در صنایع غذایی امروز بسیار با ارزش و پر کاربرد است، با خرید مستقیم سویا هندی از بندر امام توسط شرکت کهن ترید می توان این محصول را با قیمت مناسب نمود.

اهمیت این دانه  در صنایع غذایی و فرآورده های متعددی که دارد موجب افزایش مصرف آن شده است. سویا به سبب برخورداری از منبع غنی پروتئین برای تامین خوراک دام و طیور مورد استقبال زیادی قرارگرفته است .

سویا غالبا به شکل کنجاله برای دام و طیور استفاده می شود .کنجاله همان تفاله ای است که طی فرایند روغن کشی از دانه سویا بدست می آید .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

لوله ای

پرک

پلت

تامین خوراک دام و طیور با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب یکی از دغدغه های همیشگی مشتریان عزیز است ،لذا شرکت بازگانی کهن ترید با فروش این محصولات بدون واسطه ،شرایط مساعدی را برای مصرف کنندگان عزیز فراهم نموده است تا بتوانند با خرید مستقیم سویا هندی ، از پرداخت هزینه گزاف جلوگیری کرده و محصول مورد نظر را در موعد مقرر دریافت نمایند .

تامین سویای ایران با واردات سه کشور انجام می شود :

هند

برزیل

آرژانتین

هند بزرگترین تولید کننده سویا ی مرغوب است و این محصول با سایر کشور های دیگر در رقابت است .

سویای طبیعت معتدل و رو به گرم است و شرایط آب و هوا و خاک این کشور مناسب برای تولید سویای انبوه ست .

آزمایشات انجام شده بر روی سویای کشورهای تولید کننده نشان داد است که نوع خاک و شرایط آب و هوا بر روی کیفیت این دانه موثر است .

برای تهیه سویای مرغوب و با کیفیت و البته با قیمت مصوب می توانید با مراجعه به شرکت کهن ترید، خرید مستقیم سویا هندی را به صورت کلی یا جزئی انجام دهید و محصول را درسریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید .

مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات کاملتر در کلیه ساعات اداری با کارشناسان شرکت کهن ترید در تماس بوده و مشاوره لازم را دریافت نمایند . برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .