خرید مستقیم سویا تضمینی امسال

خرید مستقیم سویا تضمینی امسال

تامین سویا در کشور علاوه بر تولید داخلی از سایر کشورهای دیگر نیز وارد می شود. خرید مستقیم سویا تضمینی امسال در شرکت کهن ترید با مناسب ترین قیمت امکان پذیر است.

شرکت بازرگانی کهن ترید فعال در حوزه واردات و صادرات خوراک دام و طیور ، جهت رفاه مشتریان عزیز تلاش نموده تا علاوه بر معرفی کلیه محصولات داخلی و خارجی و خوراک های تکمیلی در سایت ، شرایط مساعدی را برای خرید مستقیم سویا فراهم نماید .

سویا به دلیل برخورداری از پروتئین بسیار بالا جزو جیره های لاینکف در خوراک دام و طیور است، سویا غنی ترین نوع پروتئین گیاهی است که مصرف آن نتایج بسیار چشمگیری را بر روی رشد دام و طیور گذاشته است .

مصرف کنندگان عمده سویا دامداران ، مرغداران و کارخانه ها هستند که از دانه سویا برای تولید روغن و سایر فراورده های دیگر استفاده می کنند و مقدار کمی از آن بصورت لوبیای آجیل مصرف می شود . خرید مستقیم سویا برای این دست از مصرف کنندگان در مدیریت هزینه ها بسیار مهم و مقرون به صرفه است .

مصف کنندگان عزیز می توانند برای تهیه سویای تضمینی و با کیفیت امسال به شرکت بازرگانی کهن رید مراجعه نماید و پس از ثبت سفارش محصول خود را در موعد مقرر دریافت نمایند .

با توجه به طبیعت گرم و خشک سویا تولید این دانه در استانهای جنوبی کشور افزایش یافته و پس از برداشت در انبارهای  کرمانشاه ، اصفهان و مازندران ذخیره می شود .

سویا در بازار ایران از دو طریق تامین می شود :

تولید داخلی در استانهای جنوبی

واردات از کشورهای دیگر

کیفیت سویا به عواملی مثل آب و هوا ونوع خاک بستگی دارد و بر افزایش قیمت آن نیز تاثیر گذار است ، کیفیت سویای مناطق مختلف از طریق آزمایشاتی که بر روی آن می شود سنجیده و مواد معدنی آن مورد بررسی قرا رمی گیرد. مشتریان محترم می توانند سویای تضمینی و با کیفیت را ازشرکت کهن ترید با بهترین قیمت تهیه نمایند .

کارشناسان فروش شرکت کهن ترید در کلیه ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در مورد خرید مستقیم سویا و سایر خوراک های تکمیلی هستند . لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و با کارشاناس این حوزه تماس حاصل نمایید .