خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر

خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر


خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر

واردات خوراک دام و طیور مثل سویا توسط شرکت کهن ترید در طی سال به صورت مرتب انجام می شود و خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر را برای مشتریان تسهیل می نماید .

با توجه به پرکاربرد بودن سویا و فراورده های متعدد آن ، اهمیت این دانه در بین کشورها بیش از پیش شده و تولیدات آن نیز افزایش زیادی داشته است .یکی از مهمترین کاربردهای سویا در تولید روغن می باشد که حدود ۱۸ در صد از دانه سویا روغن است .

برای تامین پروتئین ضروری دام و طیور کنجاله سویا یکی از بهترین منابع موجود است و حتی در جیره غذایی گاو و گوسفندهایی که نژاد شیرده هستند بسیار مناسب است ، از این رو دامداران و مرغداران عزیز می توانند خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر را بدون واسطه و با بهترین قیمت و ضمانت کیفیت از شرکت نیک نام بازرگانی کهن ترید تهیه نمایند .

غالبا برای تامین خوراک دام و طیور و حتی آبزیان گوشتی از سویا به شکل کنجاله استفاده می شود . میزان  پروتئین موجود در کنجاله ها حدود ۵۰درصد است و به همین دلیل یکی از بهترین منابع تامین کننده پروتئین برای رشد حیوان بشمار می رود .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

بسیاری از مصرف کنندگان سویا، کارخانه های تولید روغن هستند که خرید مستقیم سویا را می توانند از شرکت های بازرگانی واردات سویا و یا از بنادر جنوبی کشور به صورت عمده تهیه نمایند .

مشتریان گرامی جهت خرید مستقیم سویا تضمینی از بندر، با مراجعه حضوری و یا تلفنی از طریق صفحه تماس با ما ، با شماره های موجود تماس حاصل نمایند، همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره از کارشناسان فروش می توانند در ساعات اداری تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایند . شرکت کهن تجارت  اطلاعات بسیار مفیدی را جهت آشنا نمودن مشتریان محترم با کلیه محصولات مربوط به خوراک دام و طیور داخلی و خارجی در همین سایت در اختیار گذاشته است و همچنین می توانند از طریق عضویت در کانال رسمی تلگرام شرکت از اخبار بروز این حوزه برخوردار شوند .