خرید مستقیم سویا برزیل

خرید مستقیم سویا برزیل

مصرف سویا در کارخانه ها وانواع کنجاله های آن در دامداری ها افزایش زیادی یافته است . شرکت کهن ترید امکان خرید مستقیم سویا برزیل را برای مشتریان فراهم نموده است .

سویا یکی از مهمترین و پرکاربردترین دانه در صنعت غذایی امروز است که هم مصرف انسانی زیادی دارد و هم برای دام ،طیور و آبزیان بهترین جیره غذایی محسوب می شود . پروتئین موجود در سویا و انواع کنجاله های آن برای رشد حیوانات بسیار موثراست .امروزه با توجه به افزایش دامداری ها و مرغداری ها آن هم به صورت مکانیزه ، غالبا تامین خوراک نیز به صورت سنتی انجام نمیشود و از مواد غذایی که تامین انرژی و رشد بیشتری درحیوانات شود مورد استفاده قرار می گیرد .

خرید مستقیم سویا برای آن دسته از مصرف کنندگانی که مصرف سالانه بسیار زیادی در حدود چندین تن در سال را دارند بسیار مقرون به صرفه می باشد و خرید به صورت عمده ، قیمت ارزانتری دارد .

اهمیت دانه سویا درصنایع غذایی امروز بسیار زیاد است .برای کشورهایی که اقلیم سازگاری برای تولید انبوه این دانه را دارند امتیازی بزرگی محسوب می شود و صادرات این دانه به سایر کشورها در اقتصاد آن کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت .

جالب توجه است که ارزش غذایی سویای هر کشور با کشورهای دیگر متفاوت است و بر اساس تحقیق و آزمایشات انجام شده بر روی هر دانه کیفیت متفاوتی دارد و حتی بر قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد .

کشورهای زیادی صادرات سویا  به ایران را انجام می دهند از جمله آنها عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

کشورهند ، مهمترین تولید کننده و صادر کننده سویا در آسیاست که حتی با کشورهای آمریکای جنوبی نیز در این عرصه در رقابت است .

مشتریان محترم جهت تمایل به خرید مستقیم سویا برزیل، می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و شرایط لازم برای خرید و ثبت سفارش را دریافت نمایند .