خرید مستقیم سویا آرژانتین از بنادر کشور

خرید مستقیم سویا آرژانتین از بنادر کشور

کلیه محصولات خوراک دام از آرژانتین از طریق کشتی و در بنادر جنوبی تخلیه می شوند . خرید مستقیم سویا آرژانتین از بنادر کشور ،غالبا در بندرامام انجام می شود .

آرژانتین یکی از سه کشور وارد کننده سویا و سایر محصولات خوراک  دام و طیور است . به غیر از آرژانتین از دو کشور دیگری نیز واردات سویا انجام می شود .بیشترین مصرف سویا برای خوراک دام و طیور است که اغلب به صورت کنجاله مورد استفاده قرار می گیرد .

کنجاله همان تفاله هایی هستند که پس از فرآیند روغن گیری بدست می آید و سه نوع است .در میان این 3 نوع دو نوع آن برای مصرف طیور تخم گذار و گوشتی مثل مرغ ، شتر مرغ، بلدرچین و …  و حتی آبزیان بسیار مناسب است .

انواع گنجاله ها عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

فراوانی پروتئین موجود در سویا نسبت به ذرت بیشتر است و در ذرت نشاسته و چربی بیشتری وجود دارد . با توجه به مواد معدنی و املاح موجود در این دانه ها، برای خوراک دام و طیور، مهمترین جیره غذایی بشمار رفته و به دلیل نشاسته و پروتئین موجود در این دانه ها در رشد حیوان تاثیر بسیار زیادی میگذارد است و بسیار خوش خوراک هستند . خرید سویا آرژانتین صرفا از بنادر جنوبی مخصوصا بندر امام خمینی انجام می شود .

با توجه به حجم زیاد واردات سویا و ذرت به کشور ، از ظرفیت حداکثری بنادر جنوبی و شمالی برای تخلیه بار استفاده می شود. بندر امام خمینی با وسعت و تعداد اسکله های بیشتر، بیشترین سهم واردات و صادرات کالا را به خود اختصاص داده است .

مشتریان گرامی می توانند برای خرید مستقیم سویا آرژانتین به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نموده و محصول مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی سفارش دهند .

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و در صورت تمایل به دریافت بروز اخبار این حوزه می توانید  با استفاده از لینک در کانال کهن ترید عضو شوید .