سویا مدلل

خرید سویا پلیت آرژانتین

خرید سویا پلیت آرژانتین

سویا پلیت یکی از انواع کنجاله های سویا پس از روغن گیری است که برای خوراک دام بسیار مناسب است . خرید سویا پلیت آرژانتین در بازار ایران رشد زیادی داشته است .

سویا پلیت یا صفحه ای و سایر کنجاله ها از منبغ غنی پروتئین برخوردار هستند . در واقع سویا در میان حبوبات بیشترین پروتئین را دارد و برای تامین انرژی و رشد منبع خوبی است . امروزه با مکانیزه شده دامداری ها و مرغداری ها ناگزیر هستیم برای تامین خوراک دام و طیور به غیر از علوفه و یا دان های مخصوص پرندگان مثل ارزند و غیره از محصولاتی استفاده شود که پروتئین بالایی داشته باشد و تاثیر خوبی بر روی رشد و تامین انرژی داشته باشد .

خرید سویا پلیت آرژانتین یکی از راه های تامین خوراک است . علاوه بر ذرت وسویا انواع کنجاله ها نیز به ایران از طریق بنادر کشور وارد میشود، تنها راه ارتباطی مناسب برای واردات محصولات دامی آرژانتین آبهای آزاد است که به بنادر جنوبی متصل می شود .

مشتریان می توانند برای تهیه خوراک دام و طیور مخصوصا نحوه خرید سویا پلیت آرژانتین با کارشناسان واحد فروش و مراجعه به صفحه تماس با ما ، اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایند همچنین جهت تمایل به دریافت اخبار کلیه محصولات دامی می توانید از طریق لینک عضو کانال تلگرام شوید .