خرید سویا پلیت آرژانتین تضمینی از بندر

خرید سویا پلیت آرژانتین تضمینی از بندر

علاوه بر سویا ،انواع کنجاله ها نیز از سایر کشورها صادر می شود . مشتریان می توانند خرید سویا پلیت آرژانتین تضمینی از بندر را در شرکت کهن ترید با بهترین کیفیت تجربه کنند .

در میان غله های مناسب خوراک دام ، سویا و ذرت بیشترین استفاده را دارد. سویا یکی از منابع غنی از پروتئین است حتی با روغن گیری و تولید کنجاله ، ارزش غذایی برای دام حفظ شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

امروزه با افزایش مصرف ،صنایع غذایی نیز رو به پیشرفت است و از همه منابع نهایت استفاده می شود . برای تامین خوراک دام وطیور تنها نمی توان به علوفه و دانه های مخصوص طیور اکتفا نمود . کارشناسان صنایع غذایی خوراک دام با انجام آزمایشات و تحقیقات بر روی رشد دام و طیور دانه های حاوی پروتئین را مهمترین عامل رشد می دانند . این منابع پروتئین را می تان در تمام فراورده های ذرت و سویا یافت نمود . خرید سویا پلیت آرژانتین تضمینی از بندر برای مشتریان می تواند در کنار سایر محصولات خوراک دام مکمل خوبی برای مصرف باشد .

شرکت کهن ترید شرایط مناسبی را برای خرید سویا پلیت آرژانتین تضمینی از بندر برای رفاه مشتریان فراهم می نماید و مشاوره لازم را در صورت نیاز مشتری ارائه می دهد .برای این منظور لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .