سویا آرژانتین

خرید سویا پلیت آرژانتین امسال

خرید سویا پلیت آرژانتین امسال

فراورده های دامی سویا به سه شکل در بازار عرضه می شود .نوع پلیت یا صفحه ای یکی از آنهاست . خرید سویا پلیت آرژانتین امسال توسط مشتریان، افزایش قابل توجهی داشته است .

انواع کنجاله هایی که از روغن گیری بدست می آید به نوع دستگاه روغن گیری بستگی دارد . سویا پلیت و لوله ای بیشتر مورد استفاده  دام قرار می گیرد .دانه سویا به طور مستقیم کمتر مورد استفاده دام و طیور قرار می گیرد و بیشتر برای روغن گیری و درصدی هم به صورت حبوبات یا فشرده شده به جای گوشت در غذا استفاده می شود مثل مواد ماکارانی ، لازانیاو …

خرید سویا پلیت آرژانتین امسال از کلیه بنادر جنوبی کشور امکان پذیر است و مشتریان می توانند با مراجعه به شرکت کهن ترید سفارش خود را ثبت نمایند . سویا مخصوصا کنجاله نسبت به ذرت واردات کمتری دارد و غالبا در کشور تامین می شود . بیشتر استانهای جنوبی کشور کاشت سویا را نسبت به سال قبل افزایش داده اند . مهمترین مزیت سویا این است که این گیاه هیچ دور ریزی ندارد و تمام آن قابل استفاده است . منبع غذایی که از سویا برای دام استفاده می شود انواع کنجاله های بدست آمده می باشد که از پروتئین خوبی هم برخوردار هستند .

مشتریان محترمی که قصد خرید سویا پلیت را دارند می توانند برای کسب اطلاعات لازم از نحوه خرید سویا پلیت آرژانتین امسال از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش در تماس باشند .