خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام

خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام

مصرف سویا برای تامین خوراک دام اغلب به صورت انواع کنجاله مصرف می شود. خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام نسبت به سایر بنادر جنوبی به دلیل مرکزی بودن بیشتر انجام می شود .

دانه سویا گرم و خشک است و جزو حبوبات محسوب می شود با توجه به اهمیت و کاربردهای این دانه کشاورزان در اکثر استانهای کشور کاشت سویا را افزایش داده اند . یکی از مهمترین دلایل افزایش پرورش سویا می تواند علاوه بر کاربردهای متنوع آن ، سهولت به عمل آمدن و نگهداری از آن باشد .

خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام برای دامداران و مرغداران در طی سال امکان پذیر است . علاوه بر خود دانه سویا ، انواع کنجاله ها نیز وارد می شود و با توجه به درخواست مشتری به مقصد ارسال می شود .

انواع کنجاله های سویا عبارت اند از :

  • لوله ای
  • پرک
  • پلیت

هر کدام از این کنجاله ها متقاضیان و مخاطبین خاص خودش را دارد . به عنوان مثال پرک سویا برای مصرف طیور مناسب تر است و از این رو مرغداران ، مخاطبان ویژه این محصول هستند .

خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام برای آن دسته از متقاضیان این محصول در شرکت بازرگانی کهن ترید امکان پذیر است و خدمات لازم برای رفاه مشتریان قبل و بعد از خرید نیز فراهم شده است لذا مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .