خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام خمینی

خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام خمینی

واردات دانه سویا و همینطور کنجاله آن از سایر کشورها مثل آرژانتین به بنارد جنوبی وارد می شود. خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام خمینی سالانه در شرکت کهن ترید انجام می شود .

سویا نسبت به ذرت واردات کمتری دارد ولی با این وجود ، از کشورهای همسایه نیز خریداری می شود . بیشترین مقدار سویا از کشور آرژانتین به بنادر جنوبی از جمله امام خمینی وارد می شود و پس از بارگیری به سراسر استانها ارسال می شود.

سویا دانه گرمسیری است و نیاز به آب کمتری دارد. کشاورزان تمایل بیشتری به کاشت سویا نسبت ذرت دارند ،علاوه بر اینکه سویا آفت کمتری دارد و به عمل آوردن و رسیدگی به آن آسان تر است . سویا با توجه به شناخته شدن ارزش غذایی اش بیشتر مورد توجه کارشناسان صنایع غذایی گرفته و موجب شده تا فراورده های متعددی از آن را ایجاد کنند . سویا پلیت یکی از فراورده های سویاست که مناسب خوراک دام و طیور می باشد .بیشتر مشتریان خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام خمینی را علاوه بر سایر خوراک ها انجام می دهند و به عنوان مکمل در جیره غذایی دام استفاده می کنند .

مشتریان عزیز می توانند جهت دریافت مشاوره قبل از خرید سویا پلیت آرژانتین از بندر امام خمینی با کارشناسان فروش از طریق صفحه تماس با ما در تماس باشند .